Obsluha na čerpacej stanici - Slovnaft Budča alebo Rimavská Sobota

OIL & FOOD SERVIS s.r.o.

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,53 EUR/hod.plus príplatky za nočné, soboty, nedele a sviatky
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha na čerpacej stanici - R1 Slovnaft Budča a taká istá pozícia na ČS v Rimavskej Sobote. Aktívna komunikácia so zákazníkom pri predaji pohonných hmôt, tovarov a gastro-výrobkov, starostlivosť o čistotu vnútorných a vonkajších priestorov čerpacej stanice.

Pravidelné 12h zmeny - 16 zmien do mesiaca, zamestnanecká strava

Voľné pozície: Obsluha Čerpacej stanice R1 Budča alebo Rimavská Sobota
Ak Vás naša ponuka zaujala pošlite nám Váš životopis na oilbudca@gmail.com

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Komunikatívnosť, kultivovaný prejav, orientácia na zákazníka, spoľahlivosť , samostatnosť, zodpovednosť.

Spoločnosť prevádzkuje obchodnú činnosť v maloobchode

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Lesnícka 672
962 37 Kováčová