Pridať inzerát

Rozpočtár/kalkulant

OHL ŽS, a.s., organizačná zložka

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 400 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vyžadujeme aktívnu znalosť cenkrosu
• zostavuje kalkulácie nákladov a kalkulačné podklady pre stanovenie ceny za výrobky, výkony, práce a služby, ktoré sa spracovávajú z rôznorodých nákladových položiek pomocou rozpočtových programov,
• vytvára kalkulácie nákladov ojedinelej výroby, výkonov, prác alebo služieb ( napr. Technologických komplexov, stavebných investícií, rozsiahlych projektov, konštrukcií a pod.),
• porovnáva jednotlivé výrobné technológie, druhy výrob a prevádzok a nákladové rozbory nových technológií,
• stanovuje základne pre výpočty cien,
• spolupracuje pri priebehu zmenového konania,
• samostatne spracováva a zaisťuje kompletizáciu ponúk malého rozsahu,
• spolupracuje pri spracovávaní ponúk pre výberové konania, spracováva najmä časový plán stavby vo vecných a finančných objemoch, alternatívne technické riešenia,
• stanovuje technológie, určuje podmienky pre zariadenie staveniska a odpadové hospodárstvo,
• spolupracuje pri tvorbe zmlúv o dielo, spracováva vyjadrenie z hľadiska stanovenej ceny, technického riešenia, špecifík projektovej dokumentácie diela, technológií a stavebných postupov,

• vykonáva kontrolu projektovej dokumentácie v etape pred realizáciou zákazky aj v priebehu realizácie,
• vykonáva u vybraných častí projektu posúdenie projektovej dokumentácie z hľadiska technického riešenia, navrhnutých technológií, s ohľadom na možnosti realizácie v rámci org. j, ako podklad pre rozhodnutie o účasti na výberové konanie,
• spolupracuje pri výbere subdodávateľov pre vybrané stavby a podieľa sa na určenie dodávateľského systému, spolupracuje na konečnom spracovaní cenových ponúk pri vybraných stavbách,
• samostatne zabezpečuje komplexnú výrobno-technicko-ekonomickú prípravu na pridelené stavby v súlade s výrobným plánom org. jednotky a projektovou dokumentáciou a integrovaným systémom riadenia spoločnosti,
• podieľa sa na tvorbe technických postupov prác a podieľa sa na rozhodovaní o používaní materiálov
• vedie rokovania o technickom spôsobe riešenia stavieb,
• spolupracuje pri tvorbe časového plánu stavieb,
• spracováva agendu nákupu a podieľa sa na výbere subdodávateľov, vrátane evidencie subdodávateľov na jednotlivých stavbách a objektoch,
• vedie prehľad o čerpaní rozpočtových nákladov, pripravuje podklady pre fakturáciu,
• spracováva a zodpovedá za preskúmanie, kompletizáciu zmluvných vzťahov v rámci zverených stavieb, spolupracuje na evidenciu a uloženie zmluvných vzťahov,
• spracováva podklady pre reporting APO a controllingových porád,
• spracováva u určených stavieb stavebno-technologický predpis,
• zabezpečuje u perspektívnych projektov dostupné technické podklady a spracováva rámcové harmonogramy týchto stavieb

Mimoriadna dovolenka + 5 dní
Gastrolístky v hodnote 4,20 € bez doplatku zamestnanca
Ročné cieľové odmeny
Príspevok na DDS po uplynutí 1 roku vo výške 6% max 66,- € / mesačne
3 dni Sick day - ročne
Očkovanie proti chrípke

Informácie o výberovom konaní

vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, príp. ekonomické

Ostatné znalosti

CENKROS - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

prax minimálne 5 rokov

akciová spoločnosť pôsobiaca na trhu stavebných prác , segment dopravné a pozemné staviteľstvo

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Tuhovská 10722/29
831 06 Bratislava