Pridať inzerát

Skladník - šofér - montážnik

OFFICE PRO - TRUDON s.r.o.

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 200 EUR/mesiacV prvom školiacom mesiaci nižšia mzda (pribl. 700 €) - podľa dohody a predošlých skúseností. Živnostníci - vyššie fakturačné sumy ako je horeuvedené mzdové rozpätie.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1) Manipulácia s nábytkom v sklade - s tým súvisiaca hmotná zodpovednosť.
2) Rozvozy nákladnými autami k zákazníkom.
3) Montáže, balenie nábytku...
Uprednostníme človeka so skúsenosťami s výrobou nábytku.
Výkon práce v Bardejove a následné výjazdy s tovarom spravidla po polovici územia SR. Veľmi občasne ČR, PL. Práca vyžaduje cestovanie pribl. 3 dni v týždni.

Je potrebné zaslať životopis s uvedením praxe e-mailom (personalista@trudon.sk) a pozorne preštudovať všetky informácie, ktoré v tejto pracovnej ponuke uvádzame. Ďalšie informácie Vám budú zaslané ako odpoveď na Váš e-mail. Volajte na 0905618413.
Reagujte, prosím, len vtedy keď spĺňate požadované kritéria a súhlasíte s uvádzanými podmienkami vrátane platového rozpätia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

nábytkové

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dôležité: prax v riadení motorového vozidla
Doporučené: ovládanie vysokozdvižného vozíka

Veľkoobchod s profesionálnym kancelárskym nábytkom, kancelárskymi stoličkami a kovovým nábytkom. Zariaďovanie interiérov, grafické návrhy v 2D a 3D.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov