Pridať inzerát

Frontend developer

Odyzeo, spol. s r. o.

  • Miesto práce: Vysoká 34, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 500 - 3 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 06-07/2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsenejšieho frontend developera (prioritne pre framework VUE.js), ktorý si prezerá stránky cez 'Developer Tools', prechádza sa v konzole a pozná (hľadá) najlepšie nástroje na dokončenie projektu.

Čo sa od seniora vyžaduje:

DEV:
• Keďže si pracoval na väčších projektoch tak si použil nejaký framework ideálne Vue.js, alebo Angular, React ale rýchlo sa naučíš nový, veď je to všetko "len JavaScript". Aspoň v jednom z týchto troch si ale pokročilý alebo expert.
• Používaš nástroje na uľahčenie developmentu ako gulp, webpack, yarn (npm)
• Vieš samostatne vytvoriť webovú aplikáciu alebo stránku od 'git init' až po 'yarn run prod' ('npm run prod')
• git
• vieš ako funguje backend a vyznáš sa v architektúre a návrhu projektu

KODOVANIE:
• Dizajn si vieš odkonzultovať s grafikom, možno aj sám pre spestrenie práce nastrihať (Figma), vyexportovať a premeniť pixel perfect (1:1)
• Vieš čo je responzivita ale nielen kvôli Bootstrapu, s ktorým si už samozrejme pracoval
• Tvoj kód je čistý a čitateľný, pretože ho píšeš pre ostatných členov týmu - ESLint, CSSLint

MÁŠ RÁD PORIADOK:
• Prepojiť tvoje dielo s backendom ti nerobí problém (šablóny, témy a poznáš možno basic php)
• Úlohy, ktoré dostaneš vieš odhadnúť a splniť lepšie ako boli zadané
• Vedel by si dopísať v rámci dokumentácie pár riadkov
• Rád sa učíš nové technológie a inováciami z oblasti IT otravuješ kolegov a kamošov pri pive
• Odovzdávaš skúsenosti, rozvíjaš svoje schopnosti a pomáhaš navrhovať riešenia špecifických prípadov (otvorenie a priamo)

- Zadarmo ovocie počas celého týždňa
- Neobmedzený prístup k občerstveniu v chladničke/mrazničke ;)
- 3x do roka firemný teambuilding, kedy sa pracuje mimo officu
- účasť na konferenciách počas roka
- parádna terasa, možnosť pracovať aj remote po zaučení
- radi sa hrajeme hry a máme vzdelávacie večery

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

JavaScript - Expert
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý
Vue.js - Pokročilý
PHP - Základy
PostgreSQL - Pokročilý

Sme špecialisti na online biznis optimalizáciu. Robíme na projektoch pre O2, Tatry Mountain Resorts, Eurona, Megabooks, Privatbanku, Bepon, Diners club, Pelicantravel, ESET a na množstve ďalších projektov. Dôležitou súčasťou našej práce a filozofie je práca na našich vlastných startupoch globálneho charakteru.

V Odyzeo považujeme zamestnancov za najcennejšiu hodnotu. Podporujeme kvalitných ľudí, ktorí chcú svoj pracovný život venovať práci na zaujímavých projektoch. Ponúkame im príležitosť k rastu a rozvoju, s ohľadom na ich súkromný život.