Pridať inzerát

Špecialista verejného obstarávania

Odvoz a likvidácia odpadu a.s.

  • Miesto práce: Odvoz a likvidácia odpadu a.s. v skratke: OLO a.s., Ivanská cesta, Ružinov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 325 EUR/mesiacMesačná odmena vo výške 2325 € je zložená zo základnej zložky mzdy 1860 €/mes. + osobné prémie 465€/mes. (25% základnej zložky mzdy, vyplácané po skúšobnej dobe)
  • Termín nástupu: 1.9.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Realizácia zadávania zákaziek podľa zákona č. 343/2015 Z. z. o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (zákazky s nízkou hodnotou, podlimitné zákazky, nadlimitné zákazky),
• komunikácia s vecne príslušnými úsekmi spoločnosti pri príprave verejného obstarávania,
• analýza požiadaviek na verejné obstarávanie a faktorov ovplyvňujúcich nákupný segment pre konkrétny tovar, službu alebo stavebnú prácu,
• identifikácia aktuálnych a predestinácia možných rizík nákupného procesu,
• zabezpečovanie procesných a administratívnych úkonov v rámci realizácie zadávania zákaziek,
• zabezpečovanie zverejňovacích a ďalších povinností vyplývajúcich z právnych predpisov pre oblasť verejného obstarávania,
• archivácia dokumentácie z procesu zadávania zákaziek,
• príprava súťažných podkladov pre vyhlásenie verejného obstarávania,
• vypracovanie podkladov, stanovísk a vyjadrení pri uplatnení inštitútov vysvetľovania a revíznych postupov,
• súčinnosť s orgánmi a inštitúciami v oblasti informatizácie spoločnosti pri plnení úloh súvisiacich s elektronickým verejným obstarávaním,
• participácia pri tvorbe plánu verejného obstarávania na nasledujúci kalendárny rok,
• spolupráca pri tvorbe zásadných materiálov, pokynov, usmernení a vzorových dokumentov pre oblasť verejného obstarávania.

• flexibilita pracovného času,
• 13. a 14. plat,
• stravné v hodnote 4,60€,
• odmena za odpracované roky a pri životnom jubileu,
• ďalšie benefity v zmysle kolektívnej zmluvy: https://www.olo.sk/profil-spolocnost...

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu prosím zašlite štruktúrovaný životopis. Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o inzerovanú pracovnú pozíciu.

Informácie týkajúce sa spracúvania a ochrany osobných údajov uchádzačov o zamestnanie na účely výberového konania sú uvedené na:
Priamy link: https://www.olo.sk/arte-content/uplo...

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2022 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

4

• Preukázateľné skúsenosti z oblasti verejného obstarávania min. 4 roky,
• znalosť zákona č. 343/2015 Z. z. o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a súvisiacej právnej úpravy,
• znalosť odbornej problematiky,
• výborné komunikačné zručnosti,
• skúsenosť z realizácie verejných obstarávaní a obstarávaní v technickom segmente výhodou,
• skúsenosť z realizácie zákaziek v režime obstarávateľa podľa § 9 zákona č. 343/2015 Z.z. o verejnom obstarávaní výhodou,
• znalosť MS Office – úroveň pokročilý,
• samostatnosť, rozhodnosť, precíznosť,
• vodičský preukaz sk. B.

Spoločnosť OLO, a.s. má na území Bratislavy významné postavenie v oblasti nakladania s komunálnymi odpadmi a nezastupiteľné miesto v celom odpadovom hospodárstve hlavného mesta.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Diana Cehulová
Tel.: +421940992890
E-mail: poslať životopis