Pridať inzerát

Vodič

Odvoz a likvidácia odpadu a.s.

  • Miesto práce: Odvoz a likvidácia odpadu a.s. v skratke: OLO a.s., Ivanská cesta, Ružinov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 411 EUR/mesiacMesačná odmena vo výške 1411 € sa skladá zo základnej zložky mzdy 1093 €/mes. + osobné prémie 273 €/mes. (25% základnej zložky mzdy po skúšobnej dobe) + príplatok za vedenie posádky 45 €/mes. + 13. a 14. plat
  • Termín nástupu: ASAP/august/september 2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyzdvihnutie denného záznamu o výkone vozidla tzv. stazky s prideleným denným výkonom práce u majstra
- prebranie vozidla od garážmajstra a kontrola technického stavu vozidla pred jazdou v rozsahu bežnej údržby internej smernice
- absolvovanie jazdy vozidlom k jednotlivým stanovištiam zberných nádob v zmysle denného harmonogramu prípadne podľa pokynov nadriadeného
- jazda, priebežné vypĺňanie stazky a vyprázdnenie obsahu vozidla do prevádzok na zhodnotenie alebo zneškodnenie vyzberaného odpadu
- odomykanie a uzamykanie stanovíšť
- zabezpečenie dôkazov o nesprístupnení stanovíšť, kontajnerov a iných porušení VZN
- hlásenie opakovaných neštandardných situácií na stanovišti kontajnerov
- kontrola technického stavu vozidla pred začatím práce a po ukončení práce a vykonanie údržby v rozsahu bežnej údržby v zmysle internej smernice
- odovzdanie vozidla garážmajstrovi s nahlásením poistných a škodových udalostí, porúch a nedostatkov vyskytujúcich sa na vozidle a potvrdenie nahlásenia podpisom garážmajstra na stazke
- kontrola neporušenosti plomby, ich porušenie hlásiť okamžite garážmajstrovi
- odovzdanie riadne vyplneného denného záznamu vozidla (stazky) nadriadenému po ukončení práce s uvedením všetkých nedostatkov, porúch a poškodení na vozidle, s uvedením prekážok, v dôsledku ktorých nebol vykonaný odvoz niektorých nádob
- okrem uvedených povinností vykonáva všetky ostatné práce podľa príkazu nadriadených, ktoré nie sú v rozpore so Zákonníkom práce

- príspevok na stravné v hodnote 4,60 Eur, firemné aktivity,
- ďalšie benefity v zmysle kolektívnej zmluvy, ktorá je zverejnená na webovej stránke OLO a.s.

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu prosíme zaslať štruktúrovaný životopis na email adresu kontaktnej osoby. Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o inzerovanú pracovnú pozíciu. Vzhľadom na veľký počet záujemcov, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Informácie týkajúce sa spracúvania a ochrany osobných údajov uchádzačov o zamestnanie na účely výberového konania sú uvedené na:
Priamy link: https://www.olo.sk/arte-content/uplo...
Pracovný čas: 6.00hod. - 14.30hod.
Práca v sobotu (v určitých rajónoch) vo sviatky so zákonom stanovenými príplatkami.
Pracovný pomer na dobu určitú 6 mesiacov, prípadne možnosť predĺženia o ďalších 6 mesiacov a po osvedčení možnosť zmeny pracovného pomeru na neurčitý čas.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2022 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Vodičský preukaz

C

Prax na pozícii/v oblasti

Vodič

- vodičský preukaz skupiny C,CE
- platná Kvalifikačná karta vodiča
- platné osvedčenie o zdravotnej a psychickej spôsobilosti (psychotesty)
- komunikačné zručnosti
- dobré orientačné schopnosti a znalosť územia Bratislavy
- samostatnosť, rozhodnosť, precíznosť, spoľahlivosť

Spoločnosť OLO, a.s. má na území Bratislavy významné postavenie v oblasti nakladania s komunálnymi odpadmi a nezastupiteľné miesto v celom odpadovom hospodárstve hlavného mesta.

Kontakt