Pridať inzerát

Finančný analytik

Odvoz a likvidácia odpadu a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ivanská cesta, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacMesačná odmena sa skladá zo základnej zložky mzdy 1200 €/mes. + osobné prémie do výšky 300€ (25% základnej zložky mzdy, vyplácané po skúšobnej dobe) + 13. a 14. plat
  • Termín nástupu: 15.6.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Podpora firemných controllingových činností,
• zodpovednosť za vypracovanie cash flow,
• príprava podkladov za účelom pravidelného reportingu,
• vypracovanie pravidelných a ad hoc reportov,
• aktívna účasť pri nastavovaní a zlepšovaní firemných procesov,
• participácia na rôznych zaujímavých projektoch,
• vytváranie analýz, forecasty – CAPEX, OPEX,
• aktívna spolupráca s inými oddeleniami.

• flexibilita pracovného času,
• 13. a 14. plat,
• stravné v hodnote 4,60€ plne hradené zamestnávateľom,
• odmena za odpracované roky a pri životnom jubileu,
• priestor na osobný a kariérny rast,
• ďalšie benefity v zmysle kolektívnej zmluvy: https://www.olo.sk/profil-spolocnost...

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu prosím zašlite štruktúrovaný životopis. Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o inzerovanú pracovnú pozíciu.

Informácie týkajúce sa spracúvania a ochrany osobných údajov uchádzačov o zamestnanie na účely výberového konania sú uvedené na:
Priamy link: https://www.olo.sk/arte-content/uplo...

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

financie, matematika, ekonómia

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Vzdelanie v oblasti financii, ekonómie, matematiky,
• analytické myslenie a zmysel pre detail,
• dôslednosť, precíznosť a systematický prístup,
• komunikatívnosť a tímovosť,
• MS Excel, Word a Powerpoint na pokročilej úrovni,
• vodičský preukaz sk. B.

Spoločnosť OLO, a.s. má na území Bratislavy významné postavenie v oblasti nakladania s komunálnymi odpadmi a nezastupiteľné miesto v celom odpadovom hospodárstve hlavného mesta.