Pridať inzerát

Technik BOZP a PO

Odvoz a likvidácia odpadu a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ivanská cesta, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 625 EUR/mesiacMesačná odmena sa skladá zo základnej zložky mzdy 1300€/mes. + osobné prémie 325€/mes. (vyplácané po ukončení skúšobnej doby) + 13. a 14. plat

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• identifikácia, analýza a hodnotenie rizík na pracovisku,
• zabezpečenie vzdelávania a výchovy zamestnancov v oblasti BOZP a PO,
• podieľanie sa na tvorbe vnútropodnikových predpisov, pravidiel, pokynov BOZP a vykonávanie kontroly v danej oblasti,
• vedenie dokumentácie BOZP, záznamov z vyšetrenia pracovných úrazov, prevádzkových nehôd a porúch technických zariadení,
• rozbor výskytu nežiaducich udalostí a chorôb z povolania,
• vytváranie nápravných opatrení, implementácia opatrení a kontrola ich účinnosti,
• sledovanie zdravotnej a odbornej spôsobilosti zamestnancov,
• prideľovanie OOPP a starostlivosť o tieto prostriedky.

• flexibilita pracovného času a home-office v dohodnutom rozsahu,
• priateľské a dynamické pracovné prostredie,
• stabilita a zaujímavé mzdové ohodnotenie,
• jazykové vzdelávanie,
• teambuildingové aktivity,
• možnosť zapojenia sa do dobrovoľníckych aktivít,
• 13. a 14. plat,
• stravné v hodnote 4,60€ plne hradené zamestnávateľom,
• odmena za odpracované roky a pri životnom jubileu,
• vlastné parkovacie miesto.

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu prosím zašlite štruktúrovaný životopis. Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o inzerovanú pracovnú pozíciu.

Informácie týkajúce sa spracúvania a ochrany osobných údajov uchádzačov o zamestnanie na účely výberového konania sú uvedené na:
Priamy link: https://www.olo.sk/arte-content/uplo...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• osvedčenie technika BOZP a PO
• certifikát interného audítora ISO 45001 výhodou, nie podmienkou
• znalosť MS Office - mierne pokročilý,
• samostatnosť, precíznosť, spoľahlivosť,
• znalosť anglického alebo nemeckého jazyka výhodou,
• vodičský preukaz skupiny B.

Spoločnosť OLO, a.s. má na území Bratislavy významné postavenie v oblasti nakladania s komunálnymi odpadmi a nezastupiteľné miesto v celom odpadovom hospodárstve hlavného mesta.