Pridať inzerát

Odborný referent ĽZ nábor

Odvoz a likvidácia odpadu a.s.

  • Miesto práce: Odvoz a likvidácia odpadu a.s. v skratke: OLO a.s., Ivanská cesta, Ružinov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 625 EUR/mesiacMesačná odmena vo výške 1625 Eur sa skladá zo základnej zložky mzdy 1300,- /mes. + osobné prémie 325Eur/mes. (25% základnej zložky mzdy). 13. a 14. plat. v zmysle KZ
  • Termín nástupu: Asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 organizačne zabezpečuje výberové konania,
 špecifikácia požiadaviek na pracovnú pozíciu,
 tvorba pracovných inzerátov a ich zverejnenie na rôznych pracovných portáloch - profesia, Linked in, ISTP a podobne,
 tvorba a aktualizácia dizajnu na rôznych pracovných portáloch - profesia, Linked in, ISTP a podobne,
 práca s internými a externými databázami,
 aktívne vyhľadávanie vhodných kandidátov a ich prvotný screening, selekcia najvhodnejších kandidátov,
 vedenie pracovných pohovorov s kandidátmi, či už F2F alebo online (Teams),
 príprava profilov kandidátov a ich zaslanie manažérom,
 zastrešenie celého recruitment process end-to-end, podpora kandidátov v priebehu celého výberového procesu, až po akceptáciu ponuky,
 realizácia procesu nástupu vybraného kandidáta vrátane prípravy pracovnoprávnych dokumentov, zabezpečenie školenie BOZP a vstupnej lekárskej prehliadky,
 realizácia náborových kampaní za účelom obsadenia voľných pracovných pozícií,
 v spolupráci s personálnou agentúrou organizačne zabezpečuje brigádnikov pre jednotlivé prevádzky,
 pripravuje a predkladá podklady pre obstarávanie za ĽZ,
 fakturácia – kontrola predložených faktúr za služby, prvostupňové schvaľovanie,
 reporting a podávanie správ súvisiacich s náborom,
 participácia na ostatných činnostiach ĽZ povinné školenia, vzdelávacie aktivity, lekárske prehliadky vo vzťahu k práci,
 podieľa sa na koordinácií, príprave a rozvoji interných/externých seminárov, vzdelávacích aktivít, alebo workshopov,
 školiť manažérov v oblasti vedenia pohovorov,
 prezentácia spoločnosti na eventoch ( job fairs ),
 oddeleniu marketingu predkladá podklady k organizácií firemných akcií,
 participácia na marketingových aktivitách spoločnosti (inzercia a pod.), reprezentácie spoločnosti na trhoch práce a pod,
 podľa zadania pripravuje na podpis pracovnoprávne dokumenty (pracovné zmluvy, dodatky, dohody, a pod.),
 organizačný manažment,
 vykonáva pravidelnú aktualizáciu organizačnej štruktúry spoločnosti,
 povinnosť dodržiavať požiadavky vyplývajúce z IMS,
 okrem uvedených povinností vykonáva všetky ostatné práce podľa príkazu
nadriadených

elektronické stravné lístky v hodnote 5,10 Eur, firemné aktivity, ďalšie benefity v zmysle kolektívnej zmluvy

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o inzerovanú pracovnú pozíciu. Vzhľadom na veľký počet záujemcov, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Informácie týkajúce sa spracúvania a ochrany osobných údajov uchádzačov o zamestnanie na účely výberového konania sú uvedené na: https://www.olo.sk/o-nas/kariera-v-olo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, humanitné

 znalosť odbornej problematiky a problematiky spoločnosti
 praktický prístup k riešeniu procesného manažmentu
 základná znalosť ZP a zákonov z oblasti pracovného práva, BOZP
 komunikačné a manažérske zručnosti
 znalosť MS Office - Excel, Word, Internet (mail, www), Softip PAM, RON - úroveň pokročilý
 znalosť plánovacích nástrojov (napr. MS Project, Teams, Planner, Open Project)
 samostatnosť, rozhodnosť, precíznosť, spoľahlivosť, iniciatíva
 schopnosť prevziať zodpovednosť
 schopnosť prinášať inovatívne prístupy a riešenia
 vodičský preukaz skupiny B

Spoločnosť OLO, a.s. má na území Bratislavy významné postavenie v oblasti nakladania s komunálnymi odpadmi a nezastupiteľné miesto v celom odpadovom hospodárstve hlavného mesta.

Adresa spoločnosti

Ivanská cesta 22
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Mária Prokopová
Tel.: +421918110431
E-mail: poslať životopis