Pridať inzerát

Elektrikár

Odvoz a likvidácia odpadu a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vlčie Hrdlo 72, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 230 EUR/mesiacMesačná odmena vo výške 1230 € sa skladá zo základnej zložky mzdy 984 €/mes. + osobné prémie 246 €/mes. (25% základnej zložky mzdy). 13. a 14. plat
  • Termín nástupu: ASAP/ júl/august 2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Aktívny prístup k zadaným úlohám od majstra údržby,
• Zodpovedné pristupovanie k zariadeniam, zvereným pracovným nástrojom a pomôckam,
• Dodržiavanie TPM, 5S, BOZP, PO a OŽP predpisov,
• Oprava elektrických strojov, prístrojov a zariadení v rámci kompetencie,
• Vykonávanie malých a stredných opráv na technológii,
• Súčinnosť pri generálnych opravách,
• čistiace práce na zariadeniach,
• Montáž, demontáž a nastavovanie strojársko-technologických zariadení a ich častí,
• Spúšťanie a odstavovanie strojovo-technologických zariadení,
• Realizácia záťažových a kontrolných testov, pre odhaľovanie skrytých porúch,
• Uvádzanie strojov a prístrojov do prevádzky v prevádzkyschopnom stave,
• Vykonávanie pravidelných technických prehliadok a odstraňovanie zistených nedostatkov,
• Drobné inštalačné práce,
• Odstraňovanie zavad z OPaOS
• Zapájanie elektrických vypínačov, zásuviek, rozvádzačov, spínačov, prípojok, ističov, poistiek, transformátorov, svietidiel a ostatných zariadení,
• Diagnostikovanie a odstraňovanie porúch a chýb na elektrických zariadeniach a elektrickom vedení,
• Zodpovednosť za zrealizované opravy a vykonanú údržbu.

- finančný príspevok na stravné v hodnote 4,60 Eur, firemné aktivity,
- ďalšie benefity v zmysle kolektívnej zmluvy, ktorá je zverejnená na webovej stránke našej spoločnosti OLO a.s.

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu prosím zaslať životopis na email adresu kontaktnej osoby. Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o inzerovanú pracovnú pozíciu. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Informácie týkajúce sa spracúvania a ochrany osobných údajov uchádzačov o zamestnanie na účely výberového konania sú uvedené na:
Priamy link: https://www.olo.sk/arte-content/uplo...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické (§ 22, § 23)

Prax na pozícii/v oblasti

4 roky

- schopnosť čítať jednoduchú výkresovú dokumentáciu, technické myslenie,
- technická a manuálna zručnosť,
- schopnosť pracovať v tíme,
- proaktivita, kreatívne myslenie, flexibilita,

Spoločnosť OLO, a.s. má na území Bratislavy významné postavenie v oblasti nakladania s komunálnymi odpadmi a nezastupiteľné miesto v celom odpadovom hospodárstve hlavného mesta.