Pridať inzerát

Vodič MKD

Odut s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Topoľčany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 730 EUR/mesiac730-základ(čistý príjem)+52eur diety/deň. Odmeny sú samozrejmosťou.
  • Termín nástupu: ihned
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dopravná spoločnosť ODUT s.r.o. z dôvodu rozširovania vozového parku príjme vodičov do TPP ako vodiča MKD.
Máme seriózne jednanie, stabilnú prácu, pravidelné vyplácanie na účet mzda+odmeny.
Nový vozový park Scania, vozidlá sú pravidelne servisované v autorizovaných servisoch.

Pre podrobnejšie informácie a v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č.:0910 498370, 0901 712606

Zabezpečujeme dopravu. Turnusy:
3+1 so základným platom 730 eur /čistý príjem/, +52 eur na deň
2+2 so základným platom 510 eur /čistý príjem/, +52 eur na deň
alebo denná odmena 87 eur

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme: vodičský preukaz C+E, lekársku prehliadku, kartu vodiča, register trestov, ADR- výhoda, AJ a NJ -výhoda.

Dopravná spoločnosť

Adresa spoločnosti

Odut s.r.o.
Laliova
95501 Topoľčany