Pridať inzerát

Špecialista verejného obstarávania

ODU - trade s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 200 EUR/mesiacPrehodnotenie resp. možné navýšenie na ročnej báze v závislosti od hodnotenia.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sledovanie nastavených portálov a výber vhodných zákaziek v oblasti stavebníctva
Sumarizácia základných vstupných údajov o zákazke (PHZ, lehoty, technické, osobné a finančné požiadavky, zábezpeka, platobné podmienky a iné)
Komunikácia s rozpočtárom firmy, zaslanie zadania a sledovanie termínov
Príprava podkladov na prihlásenie ponuky, sumarizácia dokumentácie, evidencia projektovej dokumentácie
Účasť pri el. aukciách a komunikácia s obstarávateľom
Pravidelné reporty nadriadeným o stave a vedenie evidencie.
Príprava zmluvných podkladov a dokladovania na základe výziev.
Iné činnosti súvisiace s procesom verejného obstarávania od zverejnenia súťažných podmienok po uzavretie zmluvy úspešného uchádzača s obstarávateľom

Do tímu hľadáme nového kolegu na pozíciu špecialista verejného obstarávania, ktorý je schopný implementovať svoje skúsenosti do už nastaveného procesu účasti vo verejných obstarávaniach firmy v oblasti stavebníctva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické, stavebné, právnické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

stavebníctvo

Počet rokov praxe

1

Minimálne 1 ročná skúsenosť s obstarávaním verejných zákaziek v oblasti stavebníctva, príp. 3 ročná skúsenosť s obstarávaním verejných zákaziek z iných oblastí.
Vysoký dôraz na zodpovednosť
Flexibilita
Komunikatívne vystupovanie

Stavebno - obchodná spoločnosť