Pridať inzerát

Referent predaja / administratívny pracovník

Octus Energy s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislavská cesta 14, Dunajská Streda
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 000 EUR/mesiac13. plat, osobné ohodnotenie
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prijíma, potvrdzuje a eviduje objednávky zákazníkov
- zodpovedá za termínové vybavenie objednávok zákazníkov
- komunikuje s dodávateľmi a so zákazníkmi vo zverenom rozsahu
- príslušná administratívna agenda
- objednáva tovar a udržiava skladové zásoby
- vykonáva úlohy spojené s prevádzkou predajne
- príjem a výdaj tovaru
- príprava tovaru pre jeho ďalšiu expedíciu k zákazníkovi
- udržiavanie poriadku v sklade
- evidencia reklamácií

- 13. plat
- príspevok na stravovanie
- príjemné pracovné prostredie
- mobilný telefón

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2021 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo, obchod a predaj

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť
- dôslednosť pri práci
- schopnosť organizovať si vlastný čas
- práca s výpočtovou technikou
- technická a manuálna zručnosť výhodou
- orientácia na zákazníka

Máme radi dokonalosť a preto sa o ňu snažíme od úplného začiatku našej existencie. Uprednostňujeme praktické riešenia, ale nevyhýbame sa ani náročným výzvam. Potrpíme si na komforte a preto sa nikdy neuspokojíme s polovičnými riešeniami. Špecializujeme sa na predaj HVAC techniky, ktorá vám spríjemní horúce letné dni, v zime vyčaruje spokojnosť na tvári a prispeje k útulnej atmosfére. S našimi tepelnými čerpadlami, klimatizáciami a rekuperátormi dostáva teplo domova reálnu podobu a reči o čistom vzduchu nie sú iba prázdnym gestom. Rovnako ako naše produkty, ktoré berú ohľad na neraz ťažko skúšané životné prostredie. Vždy sa snažíme kráčať s dobou a myslíme nielen na jednotlivcov, ale dokážeme ponúknuť profesionálne riešenia väčším i menším firmám. Náš príbeh sa spája s Vami a našim cieľom je spokojný zákazník.