Pridať inzerát

IT Administrative Support - Part time

Objectify, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 - 10 EUR/hod.
  • Termín nástupu: 1.8.2021
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta z Banking prostredia hľadáme multi-taskera na pozíciu IT Administrative Support, ktorý má vynikajúce komunikačné schopnosti a optimistický prístup. Kandidáti by mali byť schopní pomôcť vedeniu pri vybavovaní kancelárskych úloh, ako aj pri poskytovaní technickej pomoci, medzi ktorú patrí:

- Dodávka novej kabeláže v rámci office – od konzultácii s office managerom až po prevzatie dokumentácie a dodávky kabeláže od partnera

- Dodávka interaktívnej tabule – komunikácia s managementom ohľadom požiadaviek, vedieť nájsť prípadného dodávateľa, vyžiadanie cenových ponúk, zorganizovanie interného vyhodnotenia, zorganizovanie inštalácie zariadenia

- Vystavovanie objednávok na drobných dodávateľov IT riešení po predchádzajúcej diskusii so zadávateľom a budget ownerom – RPC IT oddelenia, finančné oddelenie
Management niektorých dodávateľov na pravidelnej baze – SLA meetingy, reporty

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - základy

- Základné technické IT zručnosti - Network, PC, etc.
- Dôslednosť a precíznosť
- Logické myslenie
- Zodpovednosť
- Komunikatívnosť
- Flexibilita
- Organizačné zručnosti

Spoločnosť špecializujúca sa na vývoj softvéru na mieru podľa požiadaviek zákazníka. Naše produkty sa uplatnujú najmä v oblasti telekomunikácií, bankovníctve a medicíne.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Martinengova 4881/36
811 02 Bratislava