Pridať inzerát

Predavač pre oddelenie sanita (m/ž)- Michalovce

OBI Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Michalovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 861 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

OBI v roku 2021 prichádza aj do mesta Michalovce, kde otvára v poradí už 16. predajňu na Slovensku. Pridajte sa do nášho tímu a staňte sa profesionálom v stabilnej nemeckej spoločnosti.

Vašou záľubou je rekonštrukcia kúpeľní? Viete poradiť v oblasti vodoinštalačného materiálu ?
Či už sanita, alebo vhodný obklad – našim zákazníkom poradíte vo všetkých otázkach a máte často pripravený ešte aj ďalší dobrý tip navyše. Naši zákazníci profitujú z vášho priateľského a kompetentného spôsobu poradenstva, pri ktorom cielene poradíte každému nerozhodnému zákazníkovi. Rovnako angažovane sa staráte o regálový servis a dopĺňanie sortimentu.

Úlohy v kocke:
- aktívne oslovovanie zákazníkov a predaj výrobkov
- starostlivosť o zverený úsek
- udržiavanie a dokladanie sortimentu výrobkov
- prezentácia reklamného tovaru

Férový prístup a priateľský kolektív, aby sa človek cítil v práci príjemne a plnohodnotne sú v našej spoločnosti samozrejmosťou. Preto sa môžeme pochváliť veľkým počtom kolegov, ktorí u nás pracujú viac ako 10 rokov.
Keďže pre OBI predstavujú zamestnanci základ celej spoločnosti, môžete u nás rátať s množstvom benefitov, medzi ktoré patrí:

- zaujímavé finančné ohodnotenie, každý rok navyšované minimálne o výšku inflácie
- 13. plat pre každého zamestnanca
- pravidelné navyšovanie mzdy po 1, 3, 6 a 10 odpracovaných rokoch
- dochádzkový bonus vo výške až 100 €
- odmena za odporučenie zamestnanca
- možnosť mimoriadneho finančného ohodnotenia za dobre vykonanú, resp. nadštandardnú prácu
- 65% hradenie stravných lístkov v hodnote 4, 50 € zamestnávateľom
- zamestnanecká zľava na nákup tovaru v našich prevádzkach
- voľno naviac nad rámec dovolenky
- narodeninový darček pre každého zamestnanca
- darčeková poukážka pri životných jubileách
- pracovné oblečenie
- príspevok na pranie
- poistenie zamestnancov proti škode hradené zamestnávateľom
- Multisport karta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

- dôkladné znalosti sortimentu v uvedených tovarových skupinách -sanita/vodoinštalačný materiál
- silné prozákaznícke myslenie a obchodný duch
- radosť z práce s ľuďmi a v tíme
- komunikatívnosť
- skúsenosti v obchode výhodou
- pozícia je vhodná pre muža

"Predvídanie namiesto následkov". To je heslom spoločnosti OBI, ktorá patrí k najväčším predajcom stavebnín a potrieb pre domácich majstrov. Receptom nášho úspechu je hľadať vždy nové cesty. A za týmto účelom ťahá každý deň vyše 48 000 zamestnancov v 11 európskych krajinách a 655 predajniach za jeden povraz. Preto hľadáme ľudí, ktorí chcú napredovať spolu s nami a byť súčasťou spoločnosti so silným a medzinárodným zázemím.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hodonínska 25
841 03 Bratislava