Pridať inzerát

Recepčná - asistentka.

OBERMEYER HELIKA s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lamačská cesta, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 000 EUR/mesiacMzda bude určená podľa odskúšaných schopností kandidáta + odmeny
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava a formátovanie podkladov pre vedenie spoločnosti,
- príjem návštev spoločnosti a ohlásenie príslušnému zamestnancovi,
- obsluha návštev, príprava a organizácia stretnutí, funkcia administrátora zasadacích miestností,
- telefonická komunikácia, poskytovanie informácií a spojovacia agenda,
- práca s manažérskym informačným systémom spoločnosti,
- zabezpečovanie plynulého chodu kancelárie (komunikácia so správou budovy, kontrola povinných revízii, zabezpečenie občerstvenia a kancelárskeho materiálu) ,
- bežná administratíva (evidencia zmlúv, objednávok, faktúr),
- správa pošty - zápis došlej a odoslanej pošty, archivácia,
- zapisovanie + zakladanie zmlúv
- podpora pri kompletizácií a odovzdávaní projektovej dokumentácie,
- prejednávanie podmienok s externými dodávateľmi,
- zabezpečovane servisu a mimoriadnych opráv elektrotechniky (kopírka, ploter, PC) v spolupráci s IT,
- plnenie úloh v zmysle pokynov priameho nadriadeného,

benefity: podľa dohody
prémie a odmeny: podľa interných smerníc spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Administratíva

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
OpenOffice.org Base - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme Vás!
Ste stabilná osobnosť, ktorá má zmysel pre tímovú prácu? Ste akčná, komunikatívna, spoľahlivá, zodpovedná a samostatná?
Hlavným účelom tejto práce je dobre zorganizovaný chod sekretariátu spoločnosti. Dôležité je, aby mal pracovník jemu pridelenú oblasť pod dobrou kontrolou a toto sa bude od neho aj vyžadovať

Projektanti v BIM, člen nadnárodnej skupiny OBERMEYER. Hlavnou činnosťou spoločnosti je navrhovanie a projektovanie pozemných a dopravných stavieb v 3D prostredí.
Ponúka služby vo všetkých fázach stavebného plánovania od vypracovania štúdie, cez zhotovenie všetkých projektových stupňov až po kolaudáciu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

OBERMEYER HELIKA, s.r.o
Lamačská cesta 3/B
841 04 Bratislava