Pracovník technicko-hospodárskeho úseku (obecný údržbár) - zastupovanie počas dlhodobej PN

Obec Marianka

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Marianka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 701 EUR/mesiacv zmysle zákona č. 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov a tiež v závislosti od dĺžky praxe a skúseností; mzda od 701 Eur - výška mzdy závisí od znalostí a praxe uchádzača (dohoda možná)
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vykonávanie úprav, opráv a údržby užívaných priestorov a zariadení a pracovných predmetov, obecného majetku, materskej školy, základnej školy (ide o drobné údržbárske/remeselné práce, napr. kontrola kúrenia, oprava tečúceho vodovodu, toalety, radiátora, drobná oprava nábytku, zmontovanie nového nábytku, maľovanie priestorov, a iné.)
• vykonávanie zimnej a letnej údržby v obci (napr. kosenie vonkajších trávnatých plôch a ihrísk, čistenie odtokových kanálov po daždi od naplavenín, odhrabávanie snehu, zimné čistenie chodníkov od ľadu, vysypávanie smetných nádob z košov umiestnených po obci, a iné),
• vykonávanie a udržiavanie čistoty, poriadku na obecnom zbernom dvore a na celom území obce (práca aj počas soboty),
• vykonávanie súčinnosti pri zbere drobného stavebného odpadu a iného odpadu v zmysle platnej legislatívy (okrem komunálneho a separovaného odpadu),
• vykonávanie súčinnosti pri kultúrnych podujatiach zabezpečovaných obcou (aj počas víkendu).
Práca sa vykonáva vo vonkajších priestoroch obce!

• týždenný pracovný čas na 37,5 h
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce podľa Kolektívnej zmluvy vyššie stupňa

Práca je na dobu určitú - ide o zastupovanie počas dlhodobej PN.

Požadované doklady, dátum a miesto podania žiadosti o účasť na výberovom konaní:
• životopis,
• fotokópia dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní.

Všetky žiadosti môžete doručiť osobne na obecný úrad alebo môžete žiadosti zasielať poštou na adresu: Obecný úrad Marianka, Školská 32, 900 33 Marianka, s uvedením hesla na obálke: „Výberové konanie - údržba“, alebo elektronickou poštou na adresu: prednosta@marianka.sk, s uvedením hesla v predmete: „Výberové konanie - údržba“ najneskôr do 23.9.2021.

Priebeh výberového konania:
Výberové konanie bude prebiehať formou individuálneho rozhovoru (pohovor).
Na výberové konanie budú pozvaní uchádzači, ktorí splnia uvedené požiadavky a pošlú požadované doklady.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, avšak odpovedať budeme len vybraným kandidátom, ktorí najviac vyhovujú požiadavkám na pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• samostatnosť
• zručnosť
• zodpovednosť
• dôslednosť
• aktívny vodič - podmienka

Obec Marianka, www.marianka.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Školská 32
90033 Marianka
www.marianka.sk