Pridať inzerát

Referent sociálnych vecí sociálneho referátu

OBEC Bernolákovo

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hlavná 111, Bernolákovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 200 EUR/mesiacV zmysle zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 388/2018 Z.z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.
  • Termín nástupu: 01.07.2022, dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sociálna práca zameraná na pomoc občanovi v nepriaznivej sociálnej situácii a na voľbu postupov riešenia sociálnej pomoci občanovi pri uplatňovaní práv a právom chránených záujmov a poskytovanie základného sociálneho poradenstva v zariadení sociálnych služieb.

- príspevok zamestnávateľa na 3. pilier
- doplatok na stravné lístky
- 5 dní dovolenky naviac
- pracovná doba 37,5 h týždenne

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej organizácii, avšak vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky prijatia na uvedenú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Verená správa, sociálny odbor

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Sociálny odbor - Verejná správa

Počet rokov praxe

2

Vykonávanie samosprávnych a ďalších činností pri správe obce.