Pridať inzerát

Referent správy majetku

OBEC Bernolákovo

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Obecný úrad, Hlavná 111, Bernolákovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 1.6.2022; ihneď alebo dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Činnosti zamestnanca na pozícii – Referent prevádzkových činností, zabezpečuje:
- ochranu nehnuteľného majetku v súlade s BOZP;
- údržbu a obnovu vozového parku vrátane poistenia, tankovania a legislatívy;
- riešenie podnetov a sťažností občanov; podľa pridelenia nadriadeného
- údržbu, opravu a čistenie miestnych komunikácií;
- údržbu verejnej zelene a parkov;
- údržbu a opravu dopravného značenia miestnych komunikácií a oznamovacích; a
orientačných tabúl a značiek;
- údržbu a opravu obecných budov;
- údržbu a opravu dopravných a mechanizačných prostriedkov vo vlastníctve, resp.
držbe obce;
- čistenie verejných priestranstiev, vrátane zberu nečistôt;
- organizáciu a zabezpečenie čistenia verejných priestranstiev, autobusových zastávok,
chodníkov a miestnych komunikácií a parkov a lesoparkov, brehov vodných tokov, atď.;
- organizáciu a realizáciu zimnej údržby miestnych komunikácií, parkovísk, chodníkov,
verejných priestranstiev;
- organizáciu všetkých verejnoprospešných prác zabezpečovaných obcou;
- kontrolu faktúr súvisiacich s prevádzkovými činnosťami.

- príspevok zamestnávateľa na 3. pilier
- doplatok na stravné lístky
- stabilná pracovná doba
- 5 dní dovolenky naviac

Žiadame uchádzačov, aby zasielali svoje životopisy iba v prípade, ak majú prax na uvedenej pracovnej pozícii. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Správa majetku; Administratíva; Údržba majetku

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Internet - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti s prácou v programe Urbis (nie je podmienkou)
- znalosť príslušných zákonov a agendy opísanej vyššie
- komunikatívnosť,
- svedomitosť
- samostatnosť
- tvorivosť
- znalosť práce s PC, Word, Excel, PowerPoint, Outlook
Zašlite:
- súhlas so spracovaním osobných údajov
- štruktúrovaný životopis

Vykonávanie samosprávnych a ďalších činností pri správe obce.