Účtovník/účtovníčka Odboru ekonomických činností v kombinácii so zastupujúcou matrikárkou obce

OBEC Bernolákovo

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hlavná 111, Bernolákovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac2x ročne možná odmena podľa zásluh
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie, evidencia dokladov súvisiacich s majetkom obce
- vykonávanie zmien v evidencii majetku
- sledovanie využívania DHM, DNM a DDHM, jeho opotrebovania a spracovanie návrhov na vyradenie
- zodpovednosť za správne oceňovanie majetku a jeho zaradenie do odpisových skupín
- výpočet účtovných odpisov majetku v súlade s odpisovým plánom
- vykonávanie inventarizácie majetku, koordinácia prác pri inventarizácii
- spolupráca pri poisťovaní majetku a evidencia poistných udalostí, sledovanie platnosti poistných zmlúv

- zabezpečiť kompletnú agendu preneseného výkonu štátnej správy na Referáte matriky (ako zastupujúci matrikár)
- overovanie podpisov a listín
- zabezpečovanie prípravy a realizácie občianskych obradov a ďalších spoločenských udalostí (vítanie detí do života, pozdravenie jubilantov...)

- plnenie ďalších úloh podľa pokynov nadriadeného
- skúsenosti s prácou v programe Urbis sú veľkou výhodou

- príspevok zamestnávateľa na 3. pilier
- doplatok na stravné lístky
- služobný mobil aj na súkromné účely
- stabilná pracovná doba
- tímbildingové aktivity
- 30 dní dovolenky

Žiadame uchádzačov, aby zasielali svoje životopisy LEN v prípade, že naozaj poznajú túto prácu a majú v nej prax (pozrite Náplň práce).
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, verejná správa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

ekonomika, verejná správa
2

- skúsenosti s prácou v programe Urbis
- znalosť príslušných zákonov a agendy opísanej vyššie
- komunikatívnosť,
- svedomitosť
- samostatnosť
- tvorivosť
- znalosť práce s PC, Word, Excel, PowerPoint, Outlook
Zašlite:
- súhlas so spracovaním osobných údajov
- štruktúrovaný životopis
- fotokópia dokladu o dosiahnutom vzdelaní

Vykonávanie samosprávnych a ďalších činností
pri správe obce.

Adresa spoločnosti

Hlavná 111
90027 Bernolákovo