Pridať inzerát

Vodič kamiónu - medzinárodná preprava

Obchodné oddelenie Rakúskeho veľvyslanectva

  • Miesto práce: Industriegelände 2, 7041 Wulkaprodersdorf, Rakúsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2 100 EUR/mesiacMzda netto 2.100 - 2.400 EUR vrátane nadčasov a cestovných náhrad (za mesiac), plus 13. a 14. plat podľa rakúskej kolektívnej zmluvy.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rakúska firma Dipl.Kfm.Günther König Transportgesellschaft m.b.H. hľadá s nástupom ihneď

vodiča kamiónu
s vodičským oprávnením skupiny C a E + C95

Náplň práce:
- preprava chladiacimi / skriňovými / plachtovými nákladnými vozidlami
- overenie tovaru podľa dodacieho listu/prepravného listu pri nakládke
- bezpečné upevnenie nákladu
- scanovanie dodacieho listu/prepravného listu v meste vykládky

Nemčina alebo angličtina na komunikančnej úrovni výhodou.

Pošlite prosím životopis na EMAIL: karin.frank@koenig-trans.com
prípadne zavolajte; kontaktná osoba: pani Karin Frank, TEL. +43 2687 54111 74 (de/en)

- rakúska pracovná zmluva
- 13. a 14. plat podľa rakúskej kolektívnej zmluvy
- perspektívna práca v stabilnej rodinnej firme
- ubytovanie k dispozícii, podľa potreby

prípadne zavolajte; kontaktná osoba: pani Karin Frank, TEL. +43 2687 54111 74
(de/en)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Rakúska rodinná firma Dipl.Kfm.Günther König Transportgesellschaft m.b.H. so sídlom v Burgenlande: www.koenig-trans.com

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

C, E

Prax na pozícii/v oblasti

medzinárodná preprava

Počet rokov praxe

1

• vodičské oprávnenie skupiny C a E
• C95, karta vodiča
• prax minimálne 1 rok v medzinárodnej preprave
• práca vyžaduje cestovanie

Obchodné oddelenie Rakúskeho veľvyslanectva je jedným z viac ako 100 oficiálnych zastúpení Rakúskej hospodárskej komory (WKÖ) vo svete. Nakoľko je členstvo v tejto komore povinné, zastupujeme viac ako 300.000 rakúskych spoločností.

Adresa spoločnosti

ADVANTAGE AUSTRIA - Obchodné oddelenie Rakúskeho veľvyslanectva
P.O.Box 138
814 99 Bratislava