Pridať inzerát

Administratívny assistent

Obchodné domy PRIOR STRED, a.s.

  • Miesto práce: Námestie svätého Egídia 3290/124, 058 01 Poprad, Prešovský kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 1.10.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koordinuje komunikáciu s dodávateľmi, inštitúciami, subdodávateľmi, nájomcami obchodného centra. Administratívne činnosti súvisiace so správou centra a jej zamestnancami. Vedie evidenciu nájomcov, kompletnú agendu sekretariátu správy centra. Poskytovať podporu „lease administrátorke“ (zmluvné podmienky, výnimky, atď.) a komunikácia s nájomcami v tejto veci, pravidelná komunikácia (telefonická, emailová) s nájomcami ohľadom platobnej disciplíny podľa pokynov riaditeľa centra, administratívna pomoc pri fakturácii (kontrola adries, distribúcia, kontrola doručenia a evidencia doručeniek, komunikácia s nájomcami). Vypracováva zápisy z porád tímu správy centra a kontroluje zadané úlohy z porád, archivuje dokumenty správy centra, pripravuje denné reporty a spracováva podklady pre vykonávanie pravidelných reportov o chode centa v anglickom jazyku. Prevádzkovanie e-pokladne a s tým spojená hmotná zodpovednosť.

Informácie o výberovom konaní

Všeobecné spôsobilosti:
analyzovanie a riešenie problémov
finančná a ekonomická gramotnosť
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert
Microsoft Outlook - Expert
Internet - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

analytické myslenie
asertivita
cieľavedomosť
iniciatívnosť
komunikatívnosť
spoľahlivosť

Spoločnosť prevádzkuje 10 obchodných domov, prenájom obchodných, skladových a reklamných plôch

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov