Pridať inzerát

Školský digitálny koordinátor

Obchodná akadémia Bratislava-Nové Mesto

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Račianska 107, Bratislava - Nové Mesto
  • Termín nástupu: 2022-02-01

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
344

Požiadavky na zamestnanca

Znalosť práce s PC
internet, word, excel. power point - pokročilý

Ďalšie požiadavky
Náplň práce:
V zmysle novely zákona č. 138/2019 Z.z. má školský digitálny koordinátor zabezpečovať:
• poradenstvo a odbornú pomoc v oblasti zavádzania nových digitálnych metód do vzdelávania,
• spätnú väzbu pedagogickým zamestnancom školy v uplatňovaní a využívaní digitálnych metód, foriem a didaktických prostriedkov vo výchove a vzdelávaní,
• vzdelávanie zamestnancov v oblasti využívania digitálneho obsahu alebo foriem práce s digitálnym obsahom,
• aktuálny digitálny materiál ku vzdelávacím štandardom vyučovacích predmetov alebo vzdelávacích oblastí,
• pravidelnú informovanosť o aktuálnych možnostiach využívania digitálnych technológií vo výchove a vzdelávaní a možnostiach zabezpečenia kybernetickej bezpečnosti,
• poradenstvo v rámci digitálnych technológií,
• administráciu online testovaní,
• dostupnosť externých vzdelávacích zdrojov