Pridať inzerát

Administratívny pracovník skladu

Oasis s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Stummerova, Topoľčany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 762 EUR/mesiac(+ odmeny v závislosti od samostatnosti)
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme posilu do nášho tímu.
Si komunikatívna, zodpovedná, energická a máš rada výzvy?
Tak u nás nájdeš prácu, ktorá Ťa bude baviť.

Tvojou úlohou bude:
- práca s PC, príjem a výdaj tovaru, evidencia skladu
- preberanie a oceňovanie tovaru
- vybavovanie objednávok, mailová a telefonická komunikácia so zákazníkmi, dodávateľmi
- práca v modernom skladovom systéme Abra Gen
- inventúra tovaru
- evidencia došlých a vystavovanie vyšlých faktúr
- kompletizácia účtovných dokladov
- správa, vedenie a inventarizácia majetku
- zabezpečenie chodu kancelárie /kancelárske potreby, doklady/
- správa firemných štatistík
- starostlivosť o bežný poriadok a čistotu v kancelárii počas pracovného dňa
- iné pomocné administratívne práce

Ponúkame Ti:
- stabilnú prácu v dynamickej a expandujúcej spoločnosti
- vďaka veľmi dobrým výsledkom možnosť profesionálneho rastu
- príjemné prostredie
- práca na 1 zmenu, víkendy a sviatky voľno
- pracovná doba od 8:00 hod do 16/17:00 hod (možnosť skráteného úväzku)
- práca v mladom kolektíve
- zamestnanecké zľavy
- rôznorodá práca
- základný plat 762€ brutto (+ odmeny v závislosti od samostatnosti)

Neponúkame rutinnú, klasickú prácu v administratíve a sklade. Hľadáme všestranného človeka, ktorý vie zvládať rôznorodú prácu a vie prevziať zodpovednosť, ktorá súvisí s výkonom jeho pracovnej pozície.

Ak ťa naša ponuka oslovila a vidíš sa v nej, neváhaj nám zaslať svoj životopis, či kontaktovať nás pre bližšie informácie ešte dnes na telefónnom čísle: 0905233897 alebo na [email protected] Tešíme sa na teba :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie ekonomického smeru výhodou.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Expert

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Už 22 rokov robíme svet zelenším. Okrem realizácií záhrad máme aj vlastné záhradné centrum, trávnikovú škôlku a pestovateľské plochy, čím sme sa vyšplhali na lídra v záhradnom segmente. Realizujeme kompletné záhradnícke služby pre našich klientov od projekcie okrasných záhrad vrátane automatického závlahového systému. Prevádzkujeme záhradné centrum s maloobchodným a veľkoobchodným predajom. Rastlinný materiál dovážame od renomovaných záhradníckych pestovateľov alebo pochádza z produkcie našej okrasnej škôlky. V roku 2007 sme založili vlastnú trávnikovú škôlku, kde zabezpečujeme produkciu trávnych kobercov pre naše realizácie i na ďalší maloobchodný aj veľkoobchodný predaj.
Ako spoločnosť neustále prijímame nové výzvy a pracujeme na zvyšovaní našich služieb.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov