Pridať inzerát

Pracovník na starostlivosť o trávnaté plochy

Oasis s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kovarce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 3-6 €/hod.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného a zručného človeka s chuťou pracovať, ktorý nám pomôže vytvárať krásny trávnik pre našich zákazníkov.

Tvojou náplňou práce bude:
- práca so záhradnou technikou (kosačky, traktor - nenáročné na obsluhu),
- starostlivosť o strojové vybavenie,
- starostlivosť o trávnaté plochy (kosenie, hnojenie, polievanie),
- rezanie a paletovanie trávnych kobercov pre zákazníka
- organizovanie práce
- predaj trávneho koberca zákazníkovi.

Pridaj sa k nám a staň sa súčasťou produktívnej firmy, kde sa môžeš aj ty veľa naučiť a rásť. Tešíme sa na Teba.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Od 3-6 €/hod.

- odborný príplatok, ktorého výška závisí od Tvojej šikovnosti a snahy
- zamestnanecké výhody (zľavy na nákupy u nás v predajni)
- stabilnú prácu
- príplatok za prácu v sobotu (soboty sa pracuje len v prípade nutnosti, ak sa práca nedá vykonať počas pracovného týždňa)
- príjemné prostredie
- rôznorodá práca na čerstvom vzduchu, ktorá Ťa bude baviť

Ak Ťa naša ponuka oslovila, pošli nám svoj životopis ešte dnes na office@oasis.sk
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Poľnohospodár, Záhradník

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ako si predstavujeme Teba:
- vzťah k záhradníctvu – chceme aby Ťa práca bavila a robil si ju s radosťou
- technická gramotnosť a manuálna zručnosť – potrebujeme šikovného človeka, ktorý si vie poradiť v každej situácií a vítaná je tiež prax so záhradnou technikou, ktorá Ti bude pri práci nápomocná
- zodpovednosť- chceme vedieť, že je na teba spoľahnutie
- vodičský preukaz – je lepšie keď ho máš :)

Kompletné záhradnícke služby pre našich klientov od projekcie okrasných záhrad vrátane automatického závlahového systému. Prevádzkujeme záhradné centrum s maloobchodným a veľkoobchodným predajom. rastlinný materiál dovážame od renomovaných záhradníckych pestovateľov alebo pochádza z produkcie našej okrasnej škôlky. V roku 2007 sme založili vlastnú trávnikovú škôlku, kde zabezpečujeme produkciu trávnych kobercov pre naše realizácie i na ďalší maloobchodný aj veľkoobchodný predaj.
Spoločnosť neustále prijíma nové výzvy a pracuje na zvyšovaní našich služieb.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Pod Kalváriou 85
955 01 Topoľčany

Kontakt