Pridať inzerát

O2 brigádnik - Kontaktné centrum

O2 Slovakia, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: 1.2.2023
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho kontaktného centra práve potrebujeme ďalšie posily a pre vás je to jedinečná príležitosť stať sa O2 brigádnikom. Už sa tešíme na nové tváre medzi nami :)

Ako si predstavujeme nového kolegu?
Stačí odpovedať ÁNO na nasledujúce tvrdenia, všetko ostatné vás naučíme.
- Som študent/ka vysokej školy
- Mám popri škole čas na prácu cca 20 hodín týždenne
- Bez komunikácie s ľuďmi si neviem predstaviť svoj pracovný deň
- „Z tebou“, „mi všetci“ či „súčastný kolegovia“ – pri tomto sa chytám za hlavu
- Appky! To je moje. Mám ich plný mobil
- Neviem sa dočkať, kedy moja obľúbená značka predstaví nový model telefónu
- Myslím si, že spokojný zákazník = úspešný deň

Tak čo? Ste náš človek?

Ako bude vyzerať váš deň?
- Telefonicky alebo cez chat budete plniť priania zákazníkov
- Našu aktuálnu ponuku budete poznať od A po Z
- Priateľská komunikácia sa stane vašou neoddeliteľnou súčasťou
- Trochu administratívy? Žiaden problém, nie je to nič zložité

- Základná hodinová mzda: 5 EUR
- Do všetkého vás najskôr zaučíme
- Je lepšie raz vidieť ako 100-krát čítať. Našu atmosféru vám predstavia tie najpovolanejšie: https://www.youtube.com/watch?v=zH5b...
- Formality idú bokom. Nepoužívame tituly, všetci si tu tykáme a kravaty sú pre nás podozrivé :)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

O2 Slovakia je silná a stabilná spoločnosť, pôsobiaca v oblasti telekomunikácií.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Erika Černáková
E-mail: poslať životopis