Pridať inzerát

Asistent predaja O2

O2 Slovakia, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilinský kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 100 EUR/mesiac
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do mladého kolektívu prijmeme ženy a mužov pre registráciu zákazníkov. Práca spočíva v:

- aktívnom oslovovaní zákazníkov na určenom mieste
- prezentácií a predaji zvýhodnených produktov
- ponúkaní benefitov pre zákazníkov

Výberové konanie
Výberové konanie sa začína zaslaním životopisu na našu mailovú adresu. Následne Vás budeme z našej strany kontaktovať, aby sme si dohodli čas a miesto osobného pohovoru. Následne Vám všetko vysvetlíme a všetko Vás naučíme :)

ODMEŇOVANIE
- ponúkaná základná zložka mzdy je 1000 - 1100 € / brutto
- 13. a 14. plat
- firemný paušál + tablet
- súťaže o vecné ceny
- darčekové poukážky

KARIÉRA
- možnosť budovania si svojho tímu od prvého momentu
- jasne stanovené ciele pre postup na vyššiu pozíciu
- možnosť používať svoj automobil s príspevkom + PHM

ZÁBAVA
- narodeninové voľno
- pravidelné teambuildingy a uletené akcie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

O2 Slovakia je silná a stabilná spoločnosť, pôsobiaca v oblasti telekomunikácií.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov