Pridať inzerát

Telekomunikačný poradca O2

O2 Slovakia, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 150 EUR/mesiac
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PRÁCA NA 4 DNI V TÝŽDNI !

Ako jediná telekomunikačná spoločnosť na slovenskom trhu ponúkame prácu na trvalý pracovný pomer, kde Váš pracovný týždeň od pondelka do piatka bude pozostávať len zo štyroch dní.

Náplň práce:

- Aktívne oslovenie potenciálneho zákazníka
- Promo zvýhodnených produktov spoločnosti O2
- Prezentácia, predaj a komunikácia so zákazníkmi na určenom mieste
- Práca v tíme
- Pozitívny prístup

ODMEŇOVANIE:

- možnosť pracovného pomeru na TPP, živnosť alebo brigádu
- 13. a 14. plat
- firemný paušál + tablet
- súťaže o vecné ceny
- darčekové poukážky

KARIÉRA

- možnosť budovania si svojho tímu od prvého momentu
- jasne stanovené ciele pre postup na vyššiu pozíciu
- možnosť používať svoj automobil s príspevkom + PHM

ZÁBAVA

- narodeninové voľno
- pravidelné teambuildingy a uletené akcie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

O2 Slovakia je silná a stabilná spoločnosť, pôsobiaca v oblasti telekomunikácií.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov