Pridať inzerát

Pracovník externého callcentra - Zvolen

O2 Slovakia, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Zvolen
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Marec 2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Telefonická komunikácia s potenciálnymi aj existujúcimi zákazníkmi - aktívna ponuka a predaj telekomunikačných produktov a služieb, pomoc pri výbere najvhodnejšej služby a telefonické uzatvorenie objednávky
- Postupné zaškolenie s individuálnym prístupom v oblasti produktov, procesov, komunikácie a predaja
- Zaznamenávanie informácií v internom informačnom systéme

Základná mesačná mzda:
- 650 €/btto
- dohoda 3,75 €/btto/hod
- stabilná pracovná doba v čase 8:00 - 16:30, voľné víkendy a sviatky
- provízie bez stropu
- možnosť práce z domu

Ďalšie výhody:
- stabilné miesto v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou a skúsenosťami
- istota fixnej mzdy a neobmedzené osobné odmeny z uzatvorených objednávok
- stravné lístky
- špeciálne školenia a tréningy na firemné náklady
- motivačné firemné súťaže a akcie
- rozmanité zľavy a zamestnanecké výhody
- neformálny dress code
- možnosť práce z domu tzv. homeoffice, keďže sa našim zamestnancom snažíme vytvárať nielen príjemné a pohodlné ale aj bezpečné podmienky pre dosahovanie ich pracovných úspechov

Pracovná ponuka je zverejňovaná pre partnerov O2 Slovakia. Vaše osobné údaje preto môžu byť sprístupnené spoločnostiam, ktoré na základe Zmluvy o spolupráci uzatvorenej so spoločnosťou O2 Slovakia, s.r.o. sprostredkovávajú pre O2 Slovakia predaj produktov a služieb O2 Slovakia. Zoznam sprostredkovateľov je uvedený na stránke: https://www.spolocnost.o2.sk/spolocn...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ste komunikatívny človek, ktorý rád pracuje s ľuďmi a zároveň hľadá fyzicky nenáročnú prácu? Tak presne takýchto kolegov hľadáme do nášho stáleho tímu.

Aktuálne pracujeme všetci z bezpečnostných dôvodov z domu. Po zaškolení, ktoré bude tiež čiastočne online a po zvládnutí základných informácií poskytujeme výhodu práce z domu hneď od úvodu aj novým kolegom. Samozrejmosťou je mať v tomto prípade vlastný počítač a pripojenie na internet.

- predchádzajúce skúsenosti s predajom v callcentre sú výhodou ale nie podmienkou
- komunikačné a argumentačné schopnosti
- schopnosť rýchlo sa učiť nové veci
- zodpovedný, samostatný a lojálny prístup
- užívateľská znalosť práce s PC (internet, Word)

O2 Slovakia je silná a stabilná spoločnosť, pôsobiaca v oblasti telekomunikácií.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

O2 Slovakia, s.r.o. (Partnerská predajňa)
Einsteinova 24
851 01 Bratislava