Pridať inzerát

Kouč (Zástup za MD/RD)

O2 Slovakia, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 1.3.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete sa stať súčasťou hviezdneho tímu predaja show-biznisu? Prečo show-biznis? Budeme k Vám úprimní, občas je to show, no vždy je to biznis
Náš tím predaja biznis zákazníkom hľadá novú posilu na pozíciu Kouča. Čo to znamená? Kouč svojim ľudským prístupom, komunikačnými schopnosťami a nápaditými tréningami pomáha rozvíjať obchodné zručnosti a znalosti v tíme našich obchodníkov, podporuje ich, venuje sa im a trávi s nimi čas priamo v teréne. A následne sa spolu s nimi teší z ich úspechov

Ak máte rád/rada prácu s ľuďmi, ste skvelý/á komunikátor/ka, rád/a sa vzdelávate a ešte radšej vzdelávate druhých a to všetko bez zbytočných formalít a strojených rečí, potom poďte k nám a pomôžte nám byť ešte lepší!

U nás budete najmä:
- Rozvíjať obchodné zručnosti a znalosti v tíme obchodníkov a vykonávať pravidelné návštevy u obchodníkov v regióne a poskytovať spätnú väzbu nadriadeným.
- Koučovať tím obchodníkov pre efektívnejšiu prácu u zákazníkov a plnenie firemných cieľov.
- Kontrolovať a zabezpečovať znalosť produktov a pracovných postupov v sieti obchodníkov.
- Vytvárať v spolupráci s interným tímom predaja firemným zákazníkom a v spolupráci s partnerskou sieťou akčné plány pre obchodníkov.
- Spoluúčasť pri adaptácii Junior EFISov a zabezpečovať validáciu adaptačného procesu.
- Aktívna príprava a relizácia tréningov lídrov obchodných tímov a obchodníkov.
- Implementácia stratégie a zavádzanie nových aktivít do praxe.
- Podpora, riadenie a koordinácia obchodných tímov v spolupráci s regionálnymi manažérmi (ASM).

Práca vyžaduje cestovanie po celom Slovensku viac ako 90% pracovného času.

Základná mesačná mzda najmenej:
- 1500 €/brutto
- Okrem základnej mzdy môžete získať kvartálne provízie podľa obchodných výsledkov a bonus 2x ročne
- Vaša mzda však nemôže byť jednostranným rozhodnutím a preto sa s Vami radi porozprávame osobne.

U nás navyše:
- Je lepšie raz vidieť ako 100-krát čítať. Našu atmosféru predstavia tie najpovolanejšie: https://www.youtube.com/watch?v=zH5b...
- Formality idú bokom. Komunikácia bez okolkov a otvorenosť je samozrejmosťou. Nepoužívame tituly, všetci si tu tykáme a kravaty sú pre nás podozrivé.
- O2 Prázdniny – vieme, že niekedy sa pracuje nad 100% a preto ponúkame aj voľno navyše.
- Home Office - občas potrebujeme väčší kľud na prácu (alebo vybaviť inštalatéra :) ).
- Keď je človek chorý, má ostať doma. Pomôže tým sebe aj kolegom a my mu PN-ku doplatíme.
- Stravné lístky máme aj za dni neprítomnosti v práci.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- SŠ/VŠ vzdelanie
- požadovaná prax v oblasti koučovania/vzdelávania/ vedenia ľudí min. 3 roky
- skúsenosti v oblasti prípravy a realizácie tréningov
- kreativita, flexibilita, samostatnosť, chuť sa neustále vzdelávať
- výborne rozvinuté komunikačné a prezentačné zručnosti
- empatia, cit pre prácu s ľuďmi
- vodičský preukaz sk. B a ochota cestovať

O2 Slovakia je silná a stabilná spoločnosť, pôsobiaca v oblasti telekomunikácií.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

O2 Slovakia s.r.o.
Einsteinova 24
85101 Bratislava