Oblastný/á manažér/ka predaja pre Biznis, región Východné Slovensko

O2 Slovakia, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete sa stať súčasťou hviezdneho tímu predaja show-Biznisu? Láka Vás predstava riadiť obchodný tím celého východoslovenského regiónu, ktorý sa stará o našich najlepších zákazníkov v podnikateľskom segmente? A prečo show-Biznis? Budeme k Vám úprimní, občas je to show, no vždy je to biznis:-) A ak máte biznis prirodzene v krvi a tento inzerát Vám v nej rozprúdil adrenalín, tak neváhajte a poďte k nám!

U nás budete najmä:
- Riadiť výkonnosť, kvalitu a efektivitu predaja prostredníctvom zverenej siete externých partnerov a aktívnych akvizičných kanálov s cieľom dosahovania stanoveného predajného plánu
- Navrhovať opatrenia k zvýšeniu objemu predaja a plnenia kvalitatívnych ukazovateľov predaja
- Analyzovať a vyhodnocovať predajné výsledky, navrhovať opatrenia k zvýšeniu objemu predaja
- Rozvíjať existujúcu sieť externých partnerov alebo vyhľadávať nových externých partnerov vo zvolenom regióne
- Zúčastňovať sa obchodných stretnutí pre významných zákazníkov

- Základná mesačná mzda najmenej 1800 €/btto
- Okrem základnej mzdy môžete získať kvartálne provízie podľa obchodných výsledkov a bonus 2x ročne
- Vaša mzda však nemôže byť jednostranným rozhodnutím a preto sa s Vami radi porozprávame osobne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

- SŠ/VŠ vzdelanie
- prax na pozícii Oblastného manažéra predaja aspoň 2 roky
- prax v TELCO oblasti výhodou
- vodičský preukaz skupiny B (aktívny vodič)
- orientácia na plnenie plánov a dosahovanie výsledkov
- obchodné a vyjednávacie zručnosti

O2 Slovakia je silná a stabilná spoločnosť, pôsobiaca v oblasti telekomunikácií.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

O2 Slovakia s.r.o.
Einsteinova 24
85101 Bratislava