Tréningový špecialista / Training Specialist pre Východné alebo Stredné Slovensko

O2 Slovakia, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 1.3.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete byť súčasťou tímu, vďaka ktorému sú naši asistenti úspešní v predaji a starostlivosti o zákazníka? Máte praktické skúsenosti s prácou so zákazníkmi a radi by ste ich odovzdali juniornejším kolegom? Viete, že za každým úspechom stojí kvalitná príprava? Áno? Naše tréningové oddelenie sa na Vás už teší :) Hľadáme kandidátov tak pre Východné, ako aj pre Stredné Slovensko, záleží na tom, ktorý región je Vašim bydliskom :-)

U nás budete:
- Pripravovať, organizačne a technicky zabezpečovať tréningy pre sieť predaja a starostlivosti o zákazníka (najmä zameranie na call centrá)
- Aktívne navštevovať sieť predaja a starostlivosti o zákazníka s účelom zvýšenia kvality komunikácie, spokojnosti zákazníkov a predaja
- Zbierať a implementovať požiadavky na tréningy a skvalitňovať proces vzdelávania v sieti predaja a starostlivosti o zákazníka
- Zabezpečovať po obsahovej, technickej a organizačnej stránke preskúšanie jednotlivých zamestnancov, ale aj celej siete predaja a starostlivosti o zákazníka

Základná mesačná mzda najmenej:
-1200 €/btto
-Okrem základnej mzdy môžete získať aj bonusy 2-krát ročne.
-Vaša mzda však nemôže byť jednostranným rozhodnutím a preto sa s Vami radi porozprávame osobne.
U nás navyše:
-Je lepšie raz vidieť ako 100-krát čítať. Našu atmosféru vám predstavia tie najpovolanejšie: https://www.youtube.com/watch?v=zH5b...
-Formality idú bokom. Komunikácia bez okolkov a otvorenosť je samozrejmosťou. Nepoužívame tituly, všetci si tu tykáme a kravaty sú pre nás podozrivé.
-O2 Prázdniny – vieme, že niekedy sa pracuje nad 100% a preto ponúkame aj voľno navyše.
-Home Office - občas potrebujeme väčší kľud na prácu (alebo vybaviť inštalatéra :) ).
-Keď je človek chorý, má ostať doma. Pomôže tým sebe aj kolegom a my mu PN-ku doplatíme.
-Stravné lístky máme aj za dni neprítomnosti v práci.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- Nástup: 1.3.2021 / dohodou
- Bydlisko v regióne Východného alebo Stredného Slovenska a chuť cestovať
- Chuť učiť sa nové veci a proaktívny prístup k vlastnému rozvoju
- Skúsenosť s aktívnym predajom - akvizíciou na call centre je veľká výhoda
- Prax v oblasti vzdelávania a tréningov – výhodou
- Pozitívny a motivujúci prístup
- Komunikačné, prezentačné a negociačné zručnosti na vysokej úrovni
- Organizačné zručnosti
- Nevyhnutná znalosť a aktívne vzdelávanie sa v mobilných technológiách
- Ochota často cestovať
- Vodičský preukaz sk. B – nevyhnutnosť
- MS Office - pokročilý (najmä PowerPoint)
- Anglický jazyk - stredne pokročilý

O2 Slovakia je silná a stabilná spoločnosť, pôsobiaca v oblasti telekomunikácií.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

O2 Slovakia s.r.o.
Einsteinova 24
85101 Bratislava