Pridať inzerát

Účtovník

NXS Accounting s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mostová 2, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacod 1000,- eur / brutto, mzdové ohodnotenie závisí od znalostí a skúseností kandidáta. V prípade brigády - hodinová odmena podľa dohody.
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu účtovníkov hľadáme nového, šikovného kolegu/kolegyňu, ktorý/á bude zabezpečovať nasledovné činnosti:

- účtovanie bežnej účtovnej agendy / samostatné vedenie podvojného účtovníctva pre viacero spoločností;
- spolupráca s hlavným účtovníkom;
- príprava a kontrola podkladov pre DPH (mesačne / štvrťročne);
- podávanie daňových priznaní pre DPH, daň z príjmov, daň z motorových vozidiel,
- zostavovanie riadnych respektíve mimoriadnych účtovných závierok;
- komunikácia s finančnou správou, podávanie DPH, SV, KV;
- komunikácia so štátnymi inštitúciami v SR
- pripravovanie účtovných a štatistických výkazov, INTRASTAT
- zodpovednosť za správne zaúčtovanie jednotlivých položiek v súlade s platnou legislatívou a internými procesmi spoločnosti v stanovených termínoch,
- vypracovávanie uzávierok, inventarizácia a príprava podkladov podľa pokynov a
zadaní nadriadeného,

- práca v príjemnom mladom kolektíve;
- „MEDICAL“ – možnosť čerpania voľna 5 x počas kalendárneho roka zo zdravotných dôvodov bez nutnosti ich preukazovania
- teambuildingy
- v prípade potreby školenia

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

KROS Omega - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť,
- zodpovednosť, precíznosť, lojalita, diskrétnosť,
- komunikatívnosť,
- flexibilita,
- záujem učiť sa nové veci,
-znalosť legislatívy súvisiacou s vedením účtovníctva a základov súvisiacich daňových zákonov (zákon o dani z príjmov, o DPH)

Spoločnosť zaoberajúca sa vedením účtovníctva dodávateľským spôsobom.

Adresa spoločnosti

Mostová 2
81102 Bratislava

Kontakt