Pridať inzerát

Asistent/ka pre spracovanie objednávok

NUTRICON s.r.o.

  • Miesto práce: Dunajská Streda, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 000 EUR/mesiacOdmena, ine benefity
  • Termín nástupu: 1.8.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o administratívnu agendu
- príprava a evidencia dokumentov
- prijímanie, evidovanie a spracovanie objednávok,
- priprava dodacich listov a faktur
-logistika,
- komunikácia s obchodnými partnermi
- vedenie chodu kancelárie
- prijímanie návštev
- spracovanie rôznych reportov a podkladov
- plnenie úloh v súlade s požiadavkami nadriadených

Praca v etablovanej spoločnosti, ktorá neustále napreduje
*možnosť zdokonaliť svoje vedomosti na rôznych školeniach
*motivujúci plat
*nefinančné benefity

Ak máte záujem o túto pozíciu, pošlite prosím životopis mailom
Uveďte predmet asistentka. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, uctovnictvo, polnohospodarstvo

Maďarský jazyk - Expert (C2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Fakturácia - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Fakturantka, administrativny pacovnik, logista

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vynikajúce organizačné schopnosti, zmysel pre zodpovednosť, precíznosť a proaktívny prístup.

Firma s 10 ročnou históriou, celoslovenskym pôsobením na trhu v oblasti špeciálnej vyživy rastlín. Spoločnosť sa zaoberá vyrobou a predajom mikrogranulovanych a listovych hnojív. Uplatňujeme najnovšie poznatky z oblasti biochémie rastlín a v rámci vlastných vymožností zabezpečujeme inováciu kvapalných a mikrogranulovaných hnojív a ich výrobu a predaj.