Pridať inzerát

Vodič MKD C+E

NSP ADR Trans s.r.o.

  • Miesto práce: Nemecko, Rakúsko, Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 - 2 500 EUR/mesiacLetná a vianočná prémia
  • Termín nástupu: 1.3.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Malá rodinná firma založená od roku 2019 ponúka 1 voľné pracovné miesto od 1.03.2022 z dôvodu rozširovania vozového parku na pozíciu vodič MKD. Práca od Pondelka do Piatka alebo turnus 9+3 6+2 4+1 3+1 2+1. Hľadáme vodiča na destinácie: AT,DE,IT,FR,GR. Vozí sa rozličný tovar. Vozidlá sú ťahače s plachtovými návesmi (mega).
Nevyžadujeme očkovanie vodiča.

- firemný telefón s neobmedzeným paušálom na volanie a internet
- odmeny za udržiavanie prideleného vozidla a dobrej spotreby
- možnosť čerpania zvýhodnených PHM do súkromných vozidiel
- letná a vianočná prémia
- trvalo pridelené vozidlo
- celá mzda na účet - od 2000€ netto (alebo od turnusu)
- Firemne teambuilding aktivity

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, neváhajte nám poslať Váš životopis na náš email alebo nás kontaktujte telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Vodič MKD

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

2

- spoľahlivosť
- samostatnosť
- flexibilita
- seriózny prístup k práci
- starostlivosť o pridelené vozidlo

Malá rodinná firma založená v roku 2019 zaoberajúca sa nákladnou prepravou, skladovaním tovaru a špedíciou .