Pridať inzerát

Šofér- rozvoz zákuskov

NP PATISSERIE s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 - 7 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vodiča na trvalý pracovný pomer, ale i na polovičný úväzok s pracovným časom od 6.00-11.00, ktorý bude šoférovať naše chladiarenské autá s naloženými sladkosťami.
Práca je ideálna pre čerstvých starobných dôchodcov, ktorým nechýba energia a chuť pracovať, alebo študentov vysokej školy.
Náplňou práce je
- vychystanie objednávok
- nakladanie zákuskov a tort do krabíc či prepraviek
- rozvoz objednávok klientom
- rozvoz produktov cukrárskej výroby do prevádzok

Prioritou pri výbere uchádzačov je prax na danej pozícii, najazdené kilometre, príjemné vystupovanie, chuť učiť sa nové veci, zodpovednosť a spoľahlivosť.

Ponúkame prácu pre stabilnú firmu, kde prioritou je okrem výroby kvalitných produktov príjemné pracovné prostredie, dobrá nálada, kolegialita a férové jednanie so zamestnancami. Ponúkame dlhodobú spoluprácu, zvýhodnené ceny na všetky výrobky spoločnosti, stravné lístky...
Ostatné benefity budú špecifikované na pohovore.

Svoj životopis spolu s telefónnym číslom nám pošlite na marketingnatachapacal@gmail.com
predmet "Šofér"
Viac info na tel. čísle 0918 393 272
Vopred Vám ďakujeme za prejavený záujem a zaslanie Vášho životopisu.
Údaje starostlivo vyhodnotíme a na osobné stretnutie pozveme kandidátov, ktorí spĺňajú kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- pracovitosť
- spoľahlivosť
- samostatnosť
- zodpovednosť
- tímový hráč
- prax na podobnej pozícii je veľkou výhodou

Natacha Pacal patisserie je jedinečný koncept pravej francúzskej cukrárskej výroby, kde každý jeden zákusok je originál. Na základe vlastných receptúr vyrábame dezerty a torty s dôrazom na používanie tých najkvalitnejších surovín. Nepracujeme s polotovarmi ani umelými farbivami či aditívami. Naše produkty predávame v našich prevádzkach, kde ponúkame okrem denne čerstvých výrobkov i kvalitnú kávu, čaj a nápoje. V kaviarňach ponúkame okrem skvelej atmosféry a príjemného prostredia produkty výhradne vlastnej výroby.