Referent. (Oddelenie starostlivosti o zákazníkov). Bez dobrej znalosti nemeckého jazyka sa tento post nedá vykonávať.

Novoplast, výrobné družstvo Sereď

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Galantská 590, Dolná Streda
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 2 400 EUR/mesiacV prípade priaznivých ekonomických výsledkov odmena vo výške 13.platu
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratíva, telefonická, e-mailová komunikácia s klientmi spoločnosti v nemeckom jazyku
- Monitorovanie napredovania viacerých bežiacich projektov
- Získavanie, spracovanie, vyhodnotenie dát pre potreby zúčtovania projektu a podklady k fakturácii
- Podporovanie plynulej realizácie objednávky
- Vyhotovovanie fotodokumentácie priebehu projektu
- Vyhodnocovanie a analýza nákladov za projekt
- Sledovanie a vyhodnocovanie nákladov naviac za klientske zmeny pri aktuálnych projektoch
- Vyhotovovanie a aktualizovanie cenníkov pre klientov
- Práca s technickými výkresmi, preklady technickej dokumentácie
- pravidelná spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
- operatívne úlohy podľa zadania nadriadených
- zadávanie dát do operatívneho systému
- zastupovanie kolegu v prípade jeho neprítomnosti a riadenie jeho otvorených projektov v nevyhnutnom rozsahu
- reagovať flexibilne, ochotne, priateľsky na požiadavky zákazníka

Okrem istoty zamestnania, dobrého ohodnotenia a zaujímavej práce u nás Ťa ešte očakáva:
- Práca na jedinečných zahraničných projektoch
- Načas vyplatená mzda
- Narodeninové, vianočné darčeky
- Finančný príspevok pri dosiahnutí životného jubilea
- Darčekové poukážky
- Firemné akcie,
- výlety do aquaparkov v zahraničí, do ktorých boli dodané naše produkty i s rodinnými príslušníkmi
- Obedy za 1,00 euro
- v príp. priaznivých ekonomických výsledkov odmena vo výške 13.platu
- Odborné školenia /ak si to pozícia vyžaduje/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné a technické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Strojopis - expert

Počet rokov praxe

1
2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme Vás!
Ak ste stabilná osobnosť, ktorá má zmysel pre tímovú prácu, ste akčná, komunikatívna, spoľahlivá, zodpovedná a samostatná. Hlavným účelom tejto práce je dobre zorganizovaná plynulá realizácia zákazníckej objednávky. Dôležité je, aby mal pracovník jemu pridelenú oblasť pod dobrou kontrolou a toto sa bude od neho aj vyžadovať.

Výhodou kandidáta je ak má :
- prax na podobnej pozícii
- vlastnú motiváciu napredovať a zlepšovať sa
- skúsenosti so zasielateľstvom

Spoločnosť Novoplast v.d. , je 100% slovenská firma s takmer 75-ročnou históriou. Je vyhľadávaným výrobcom a dodávateľom výrobkov zo sklolaminátu pre rôzne priemyselné odvetvia. Najsilnejšiu oblasť tvoria dodávky plastových dielov pre vodné a zábavné parky v západnej Európe, v USA, Číne. Cieľom našej spoločnosti je vytvárať a dodávať jedinečné produkty, ktoré prinášajú našim klientom úžitok.
Náš administratívny team tvoria slovenskí ľudia a snažíme sa poctivou remeselnou prácou si budovať dobré meno firmy v zahraničí, čo sa odzrkadľuje zvýšeným dopytom po našich službách.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Galantská cesta 590
925 63 Dolná Streda