Pridať inzerát

Konzultant pre oblasť výskumu a vývoja (junior/senior)

Novo Consulting s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 1 800 EUR/mesiacV prípade vynikajúcich výsledkov možnosť podielu zo zisku firmy. Mzda sa odvíja od predošlých skúseností.
  • Termín nástupu: 1.10.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť hľadá človeka, ktorého zaujíma svet výskumu a vývoja a chce pomôcť spoločnostiam realizujúcim tieto aktivity ďalej rásť a rozvíjať sa. Úlohou konzultanta je realizovať poradenstvo v oblasti odpočtu výdavkov na výskum a vývoj pre vybraných zákazníkov z rôznych sektorov, akými sú najmä strojníctvo, IT, elektrotechnický priemysel, ale aj iné. Viac podrobností nájdete na stránke www.novoconsulting.sk

Hľadáme skúsených profesionálov, ale šancu dáme aj šikovným absolventom s aspoň minimálnou praxou. Práca konzultanta je náročná, ale pestrá a aktívnych a šikovných ľudí náležite odmeňujeme. Zamestnanci našej spoločnosti majú k dispozícii nadštandardné pracovné prostriedky a ku každému zamestnancovi vieme pristupovať individuálne.

Vyhradzujeme si osloviť iba vybraných uchádzačov. V prípade, že Vás neoslovíme do termínu ukončenia výberového konania, boli ste z výberového konania vyradení.

V prípade, že Váš osobnostný profil nespĺňa nižšie uvedené podmienečné zručnosti, bude Váš profil automaticky vyradený z výberového konania.

Flexibilný pracovný čas

Práca z domu

Služobné auto, mobil, notebook

Informácie o výberovom konaní

Prosíme zaslať životopis v SJ alebo AJ.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie (strojníctvo, elektrotechnika, informatika, a pod.)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Vysokoškolské vzdelanie technického smeru podmienkou!

Vodičský preukaz a prax v šoférovaní podmienkou!

Perfektná znalosť gramatiky SJ podmienkou!

Skúsenosti z konzultačných/poradenských spoločností vítané.

Profesionálne vystupovanie
Ochota vzdelávať sa
Asertivita
Schopnosť dodržiavať termíny
Prozákaznícky prístup

Novo Consulting s.r.o. je slovenská spoločnosť, ktorá poskytuje ekonomicko-technické poradenstvo pre spoločnosti v oblasti výskumu a vývoja.

Adresa spoločnosti

Hlavná 106
919 26 Zavar