Pridať inzerát

Vychovávateľ v súkromnej škole Krásne Sady

NOVIDEA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mlynica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 EUR/mesiac• Mzda bude stanovená podľa Zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. • Uvedená je najnižšia hranica pre kandidáta bez praxe pri plnom úväzku.
  • Termín nástupu: 29.8.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vedenie popoludňajšieho školského klubu v envirotriede elokovaného pracoviska Life Academy a vyučovanie výchov v malotriedke v dopoludňajších hodinách,
• rozvíjanie vedomostí detí, zručností a návykov s cieľom, aby sa deti hýbali, trávili čas v prírode, radovali sa z drobností, skúmali a objavovali svet okolo nich a veľa sa smiali,
• participácia na vytváraní rešpektujúcej a spolupracujúcej komunity žiakov, učiteľov a rodičov.
Výkon práce v Mylnici.

• Príležitosť pre sebarealizáciu v rámci unikátneho projektu lesnej pedagogiky,
• podnetné lesné prostredie na vzdelávanie,
• kolektív angažovaných ľudí, ktorí vyznávajú hodnoty zdravého životného štýlu a trvalo udržateľného rozvoja,
• tvorivá a zmysluplná práca,
• odborné školenia,
• možnosť získať pracovnú zmluvu na dobu neurčitú na základe spokojnosti zamestnávateľa.

• Motivačný list a profesijný životopis pošlite na e-mailovú adresu adresu agentúry [email protected]
• V sprievodnom texte uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona 18/2018 Z.z. a presný názov pozície.
• Po vyhodnotení prihlášok budeme prihlásených kandidátov informovať o ďalšom postupe.
• Upozornenie: Ak ste od nás nedostali žiadnu odpoveď, prosím pozrite sa aj do záložky nevyžiadanej pošty (SPAM), alebo si pridajte si našu adresu [email protected] do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné vzdelávacie organizácie

• Naším klientom je Zariadenie lesnej pedagogiky so sídlom v Krásnych Sadoch Mlynica, okres Poprad (www.krasnesady.sk), zastrešuje MŠ a ZŠ 1. stupňa
• V Zariadení pôsobí elokované pracovisko Súkromnej spojenej školy v Poprade -základná škola. Súčasťou pracoviska je trieda s environmentálnym zameraním, ktorá je určená žiakom od 1. po 4. ročník základnej školy.
• Koncept vzdelávania sa opiera o využívanie a zapájanie okolitého prírodného prostredia do výučby a prepájanie teoretických poznatkov v čo najväčšej mie-re s reálnym životom a praktickými zručnosťami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

vychovávateľstvo

• Vzdelanie podľa zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov podľa vyhlášky Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky č. 1/2020 o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov, t.j. minimálne úplné stredné odborné vzdelanie v odbore učiteľstvo pre materské školy a vychovávateľstvo,
• kultivovaný slovný prejav,
• skúsenosti s uplatňovaní metód alternatívneho vzdelávania a s lesnou pedagogikou sú veľkou výhodou,
• aktívna znalosť práce s PC (Word, Excel, internet),
• znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni vítaná.
• veľmi dobré komunikačné schopnosti, samostatnosť, kreativita a zmysel pre systematickú prácu, schopnosť kooperácie v tíme,
• Kultivovaný, spoľahlivý, hodnotovo založený a zodpovedný typ človeka s príjemným vystupovaním, ktorý vníma svoju prácu ako poslanie a má prirodzený kladný vzťah a láskavý prístup k deťom,
• Ochota, resp. možnosť dochádzať do Mlynice.

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci