Vedúci/a divízie skúšobníctva - manažér kvality akreditovaných skúšobných fyzikálnych, analytických a textilných laboratórií

NOVIDEA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Svit
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 825 - 1 500 EUR/mesiac• Suma 825 € je základná nástupná zložka mzdy pre absolventa. Konkrétna výška základnej mzdy bude stanovená individuálne po absolvovaní osobného pohovoru podľa individuálnych pracovných skúseností a zručností uchádzača. • Výslednú mzdu tvoria okrem základnej mzdy aj mesačné prémie stanovené ako % zo základnej mzdy, ročná odmena pri splnení stanovených cieľov.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie prevádzky a činností akreditovaného laboratória a certifikačného orgánu certifikujúceho výrobky podľa interných aj externých požiadaviek, t. j. :
• zodpovednosť za prevádzkovanie systému kvality v laboratóriách v súlade s manažérskymi štandardmi,
• organizácia práce a riadenie pracovníkov divízie (6 podriadených),
• riadenie a participácia na procesoch v laboratóriách (skúšky chemických vlastností vláknarenských a textilných výrobkov, vôd, kalov a odpadov ),
• identifikácia rizík a informovanie nadriadeného o nezhode.
• Zodpovednosť za plnenie plánu výnosov a nákladov divízie, súčasťou náplne práce je aj komunikácia s existujúcimi zákazníkmi a vyhľadávanie nových zákazníkov.

• Dlhodobá, stabilná práca vo firme so 70-ročnou históriou,
• priaznivé podmienky pre odbornú sebarealizáciu,
• každoročná úprava mzdy v zmysle platnej kolektívnej zmluvy,
• firemné akcie,
• sociálny program, stravovanie, príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok pre darcov krvi, dovolenkový a vianočný príspevok, príspevok pri pracovných a životných jubileách

• Životopis pošlite na e mailovú adresu agentúry [email protected] .
• V sprievodnom texte uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov a presný názov pozície.
• Po vyhodnotení prihlášok budeme prihlásených kandidátov informovať o ďalšom postupe.
• Upozornenie: Ak ste od nás nedostali žiadnu odpoveď, prosím pozrite sa aj do záložky nevyžiadanej pošty (SPAM), alebo si pridajte si našu adresu [email protected] do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výskum a vývoj

• Naším klientom je Výskumný ústav chemických vláken, a. s. so sídlom vo Svite, ktorý zabezpečuje v zmysle svojho predmetu činnosti výskum a vývoj v oblasti chemických vlákien, vývoj strojných zariadení pre chemický priemysel a strojársku výrobu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

• VŠ vzdelanie 2.stupňa prednostne so zameraním na chémiu alebo textil,
• relevantná prax v oblasti skúšobníctva, výskumu a/ alebo laboratórnych činností,
• znalosť legislatívy v oblasti kvality a skúšobníctva,
• znalosť noriem (ISO/IES 17025, ISO 9000, 14001..) výhodou,
• skúsenosti s riadením,
• znalosť anglického jazyka na úrovni B2 ( mierne pokročilý),
• pokročilá úroveň práce s PC ( Word, Excel, Power Point),
• samostatnosť pri riešení úloh a profesionálny prístup (profesionálna nekompromisnosť),
• zmysel pre systém,
• riadiace a organizačné schopnosti,
• dobré komunikačné schopnosti.

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci