Pridať inzerát

Šéfkuchár

NOVIDEA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Batizovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 1 850 EUR/mesiac+ tringelty a odmeny za splnenie finančného cieľa;
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie tímu kuchyne renomovanej reštaurácie, t.j. :
• riadenie kolektívu (6-8 podriadených),
• zodpovednosť za kvalitu pripravovaných jedál,
• príprava jedál podľa stanovených štandardov,
• starostlivosť o skladové zásoby a ich dopĺňanie,
• objednávky tovaru,
• zodpovednosť za chod a čistotu jednotlivých pracovísk kuchyne,
• starostlivosť o dokumentáciu a dodržiavanie štandardov HACCP,
• stretnutia s potenciálnymi zákazníkmi a dodávateľmi,
• komunikácia s hosťami.
• Pracovná doba v režime dlhý / krátky týždeň alebo dohodou (180 hodín mesačne) .

• Práca v špičkovo vybavenej kuchyni a príjemnom prostredí štýlovej reštaurácie,
• práca s kvalitnými a čerstvými surovinami,
• priaznivé podmienky pre ďalší odborný rast (stáže, kurzy),
• plat kompletne uvedený v pracovnej zmluve v plnej výške,
• odmeny za splnenie finančného cieľa.

• Svoj motivačný list a profesijný životopis pošlite na adresu agentúry novidea@novidea.sk
• V sprievodnom texte uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov a presný názov pozície.
• Po vyhodnotení prihlášok budeme prihlásených kandidátov informovať o ďalšom postupe.
• Upozornenie: Ak ste od nás nedostali žiadnu odpoveď, prosím pozrite sa aj do záložky nevyžiadanej pošty (SPAM), alebo si pridajte si našu adresu novidea@novidea.sk do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

• Naším klientom je Moment bistro & ubytovanie v Batizovciach.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár

Prax na pozícii/v oblasti

3

• SOU/ SŠ vzdelanie v odbore kuchár,
• podmienkou je preukázateľná prax v odbore a skúsenosti s riadením kolektívu,
• dobrá znalosť HACCP a BOZP,
• znalosť anglického jazyka vítaná,
• vodičský preukaz typu B výhodou.
• Profesionálne a kultivované vystupovanie, veľmi dobré organizačné, riadiace a komunikačné schopnosti,
• samostatný, systematický, zodpovedný a pracovitý človek, ktorého jeho práca autenticky teší, ktorý sa zaujíma o gastronómiu, je kreatívny, rád tvorí nové veci a dokáže motivovať svoj tím.
• užívateľská úroveň práce s PC ( Word, Excel),

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci