Špecialista / konzultant pre implementáciu software a podporu zákazníkov

NOVIDEA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Poprad
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac1 300 EUR/mesiac = základná zložka, finálna úroveň základnej zložky mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta, t.j. v prípade skúseného kandidáta a seniorskej pozície bude mzda predmetom dohody.
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Participácia pri implementácií špecializovaného software CHASTIA v projektoch zameraných na technickú správu nehnuteľností (Facility manažment), prenájom priestorov (Property manažment) a energetický manažment, t.j. :
• podpora existujúcich zákazníkov a operatívne riešenie problémov,
• aktívna komunikácia so zákazníkmi v rámci zverených projektov s cieľom získať vstupné informácie o ich požiadavkách,
• následná analýza získaných údajov, ich spracovanie a komunikácia s tímom programátorov,
• pomoc s nasadením systému a jeho uvedením do každodenného života u klienta vrátane zaškolenie personálu a jeho ďalšia optimalizácia.
• Súčasťou práce je aj navrhovanie možných vylepšení v software na základe získaných informácií od klientov, oboznámenie sa s najnovšou technológiou IoT a jej integrácia v energetickom manažmente a pri správe budov.

• Práca v mladom kolektíve na zaujímavých, úspešných a perspektívnych projektoch,
• prístup k najnovším technológiám z oblasti IT,
• možnosť neustáleho vzdelávania,
• firemné akcie - konferencie, teambuildingy, apod.

• Motivačný list a profesijný životopis pošlite na e mailovú adresu agentúry (novidea@novidea.sk)
• V sprievodnom texte uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov a presný názov pozície.
• Prihlásených kandidátov budeme informovať o výsledku a ďalšom postupe.
• Upozornenie: Prosím, pridajte si našu adresu novidea@novidea.sk do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Naším klientom je spoločnosť CHASTIA, s.r.o. , ktorej poslaním je vyvíjať a ponúkať software a služby najmä v oblasti grafických informačných systémov, facility a property managementu, IoT zberu a vyhodnocovania dát, zaobstaranie dát (zameranie skutkového stavu areálov, budov, TZB a pod.), prípravu a spracovanie dát do elektronickej podoby a ich implementáciu do informačného systému Chastia FM, Chastia IoT a Chastia Helpdesk.
Sídlo spoločnosti je v Poprade, ďalšie pobočky sú v Košiciach, Bratislave a Prahe.
( www.chastia.sk ).

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

• VŠ vzdelanie v stavebnom, strojárskom, energetickom alebo ekonomickom odbore; odbor TZB alebo Facility Management výhodou,
• skúsenosti s podobnou prácou vítané,
• znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni, znalosť nemeckého jazyka vítaná,
• pokročilá úroveň znalosť práce s PC (MS Office – dôraz na Excel ),
• základná znalosť jazyka SQL vítaná,
• dobrá časová disponabilita ( pracovné cesty za klientmi a účasť na výstavách),
• aktívny vodič.
• Samostatný, angažovaný, kultivovaný a cieľavedomý typ so záujmom o progresívne technológie, s výbornými komunikačnými a prezentačnými schopnosťami, ktorý dokáže budovať a formovať vzťahy so zákazníkmi, zistiť a riešiť ich potreby a súčasne kooperovať s interným technickým tímom.

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt