Zubný lekár – čeľustný ortopéd - príležitosť aj pre cieľavedomého absolventa

NOVIDEA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Poprad
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 500 EUR/mesiacnástupný plat kandidáta s praxou a atestáciou v odbore čeľustná ortopédia od 3500 EUR brutto pri plnom pracovnom úväzku, nástupný plat pre absolventa od 1600 EUR brutto v prípade potreby možnosť poskytnúť ubytovanie v 2 izbovom zrekonštruovanom byte na námestí v Poprade, + 2 x ročne odmeny podľa výkonu
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie špecializovanej zdravotnej starostlivosti klientom súkromnej zubnej kliniky v odbore čeľustná ortopédia, t.j. :
• prevencia, profylaxia a terapia anomálneho postavenia zubov, čeľustí a medzičeľustných vzťahov.
• Pracovná doba dohodou, t.j. rovnomerne alebo nerovnomerne rozvrhnutý pracovný čas.

• Profesijný životopis pošlite na adresu agentúry novidea@novidea.sk
• V sprievodnom texte uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona 18/2018 Z.z. a presný názov pozície.
• Po vyhodnotení prihlášok budeme prihlásených kandidátov informovať o ďalšom postupe.
• Upozornenie: Ak ste od nás nedostali žiadnu odpoveď, prosím pozrite sa aj do záložky nevyžiadanej pošty (SPAM), alebo si pridajte si našu adresu novidea@novidea.sk do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

• Naším klientom súkromná zubná klinika Linea Dent, s.r.o. so sídlom v Poprade (www.lineadent.sk )

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zubný lekár

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

• Perspektívne a stabilné zamestnanie v kultivovanom prostredí privátnej stomatologickej kliniky,
• priaznivé podmienky pre sebarealizáciu v odbore,
• pre zubného lekára bez špecializačnej skúšky všestranná podpora na získanie relevantnej praxe a pomoc s prípravou na prijímacie skúšky na zaradenie do špecializačného štúdia čeľustnej ortopédie,
• kvalitné materiálne a technické vybavenie,
• priateľský kolektív a veľmi ústretový prístup od majiteľov kliniky,
• flexibilný pracovný čas a forma spolupráce.
• V prípade potreby možnosť poskytnutia 2 izbového zrekonštruovaného bytu v centre Popradu.

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Scherfelova 1376/4
05801 Poprad