Pridať inzerát

Skladník vo veľkoobchode.

NOVIDEA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Poprad
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 EUR/mesiack základnej mzde je pohyblivá zložka podľa kvality práce
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatný výkon práce vo veľkoobchode s profesionálnymi náterovými systémami, t.j. :
• fyzický príjem tovaru ( manipulácia s tovarom) a jeho evidencia v systéme,
• označovanie tovaru etiketami,
• tónovanie farieb podľa objednávky,
• príprava zásielok na odoslanie,
• starostlivosť o čistotu a poriadok na prevádzke počas zmeny,
• Pracovná doba: pondelok – piatok od 8,00 do 16, 00 hod.

• Stabilné a dlhodobé zamestnanie v priateľskom prostredí, v podmienkach menšej firmy s osobnejšími vzťahmi,
• úvodné zaškolenie a podpora od majiteľov,
• podmienky na rozvoj a odborný rast,
• Pravidelná pracovná doba, voľné víkendy.

• Profesijný životopis pošlite na e mailovú adresu agentúry novidea@novidea.sk.
• V sprievodnom texte uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov a presný názov pozície.
• Po vyhodnotení prihlášok budeme prihlásených kandidátov informovať o ďalšom postupe.
• Upozornenie: Ak ste od nás nedostali žiadnu odpoveď, prosím pozrite sa aj do záložky nevyžiadanej pošty (SPAM), alebo si pridajte si našu adresu novidea@novidea.sk do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

• Naším klientom je veľkoobchod a e-shop MIPA Autolack, s.r.o.
• (https://www.mipa.autolack.sk)

Požiadavky na zamestnanca

• SOU/SŠ vzdelanie prednostne technického zamerania,
• praktické skúsenosti s obsluhou VZV a s prácou v podobných podmienkach,
• platné osvedčenie na obsluhu VZV výhodou,
• dobrá fyzická kondícia,
• užívateľská úroveň práce s PC (Word, Excel),
• Angažovaný, samostatný zodpovedný a pracovitý typ, ktorý si dokáže prácu dobre zorganizovať, má zmysel pre poriadok a priateľské správanie.
• Pozícia je vhodná len pre nefajčiara.

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Scherfelova 1376/4
05801 Poprad