Pridať inzerát

Stavbyvedúci - junior aj senior

NOVIDEA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ružomberok
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac+ pohyblivá zložka podľa výsledkov
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za komplexné vedenie pridelenej stavby, t.j. :
• realizovanie stavebných prác v stanovených časových harmonogramoch, rozsahu a kvalite a prerozdeľovanie kompetencií podriadeným zamestnancom a stavebným majstrom,
• zodpovednosť za stavenisko od času jeho prebratia až po jeho odovzdanie na kolaudačné konanie,
• koordinovanie dodávateľov, subdodávateľov a dodávok materiálov,
• zodpovednosť za včasné dodanie a objednanie tovaru a stavebného materiálu,
• kontrola dodržiavania stavebných postupov, bezpečnostných predpisov a kvality,
• operatívne riešenie problémov, ohrozujúcich vecné alebo časové plnenie finančných rozpočtov a časových harmonogramov projektov,
• riešenie omeškaní dodávok materiálu alebo prác, reklamácií materiálu a vzniknutých prestojov
• príprava podkladov a dokumentácie na zapojenie do tendrov a takisto na fakturáciu za vykonané práce.
• odsúhlasovanie objednávok a následne prijatých faktúr za prijaté materiály a služby od subdodávateľov.

• Zázemie etablovanej stavebnej spoločnosti so sídlom v Ružomberku,
• menší kolektív s osobnejšími vzťahmi,
• možnosť realizovať sa vo vyštudovanom odbore, uplatniť svoje doterajšie odborné skúsenosti a pôsobiť v mieste svojho bydliska bez nutnosti dochádzania na vzdialené stavby.

• Motivačný list a profesijný životopis pošlite na adresu agentúry.
• V texte uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov a presný názov pozície.
• Po vyhodnotení prihlášok budeme prihlásených kandidátov informovať o ďalšom postupe.

• Upozornenie: Ak ste od nás nedostali žiadnu odpoveď, prosím pozrite sa aj do záložky nevyžiadanej pošty (SPAM), alebo si pridajte si našu adresu novidea@novidea.sk do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

• Naším klientom je stavebná spoločnosť, podnikajúca v oblasti realizácie stavebných prác v bytových, občianskych a priemyselných objektoch, ktorá zamestnáva a spolupracuje s odborníkmi zo všetkých oblastí stavebných činností.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Vodičský preukaz

B

• SŠ/ VŠ so stavebným zameraním,
• podmienkou je preukázateľná prax v odbore,
• dobrá orientácia v stavebnej dokumentácii,
• skúsenosti s tvorbou rozpočtov a s riadením ľudí a / alebo projektov,
• odborná spôsobilosť pre činnosť stavbyvedúci / stavebný dozor vítaná,
• užívateľská úroveň práce s PC – Word, Excel, AutoCAD, Cenkros,
• aktívna vodičská prax,
• Samostatný, zodpovedný a výsledkovo orientovaný typ, s veľmi dobrými organizačnými a riadiacimi schopnosťami, ktorého práca v stavebníctve baví.
• Bydlisko v Ružomberku a blízkom okolí.

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Scherfelova 1376/4
05801 Poprad