Pridať inzerát

Referent ekonomických činností vo výrobnom podniku.

NOVIDEA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Svit
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 01.1.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatný výkon ekonomických činnosti vo výrobnom podniku, t.j. :
• komplexný proces spracovania dodávateľských faktúr (oblasť MTZ),
• spracovanie mesačných uzávierok (oblasť MTZ),
• kontrola príslušných účtov zásob,
• inventarizácia zásob (podklady pre audit a ročnú účtovnú závierku),
• spolupráca pri zostavovaní ročnej účtovnej závierky,
• evidencia, kontrola a spracovanie dochádzky a iných podkladov pre výpočet miezd,
• prehľady, reporty, štatistiky,
• starostlivosť o zamestnancov – nárok na stravovanie, pracovné oblečenie, školenia a
zdravotná starostlivosť,
• poštový styk spoločnosti a iné administratívne činnosti.
• Ide o výkon práce na zastupovanie počas materskej dovolenky.

• Príležitosť získať prax a pracovné skúsenosti v prosperujúcej a zavedenej výrobnej spoločnosti so zahraničnou účasťou,
zaujímavý sociálny a benefitný program.
• Pružná pracovná doba, s pevnou dobou od 8 do 13,00 hod.

• Motivačný list a profesijný životopis pošlite na adresu agentúry novidea@novidea.sk.
• V sprievodnom texte uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov a presný názov pozície.
• Po vyhodnotení prihlášok budeme prihlásených kandidátov informovať o ďalšom postupe.
• Upozornenie: Ak ste od nás nedostali žiadnu odpoveď, prosím pozrite sa aj do záložky nevyžiadanej pošty (SPAM), alebo si pridajte si našu adresu novidea@novidea.sk do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

• Naším klientom je spoločnosť Terichem Tervakoski, a.s., fínsko-slovenská spoločnosť, člen skupiny TERVAKOSKI FILMS GROUP, ktorá pôsobí na Slovensku od roku 1995.
• TERVAKOSKI FILMS GROUP je globálnym výrobcom a dodávateľom špeciálnych BOPP fólií pre elektrotechnický priemysel pre najmodernejšie aplikácie v kondenzátoroch.
• V centrále na Slovensku vyvíja vylepšené produkty a aj tým si svoju pozíciu svetového lídra neustále zlepšuje. (http://tervakoskifilm.com/)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• SŠ/VŠ vzdelanie 1. stupňa ekonomického zamerania,
• znalosť podvojného účtovníctva a platnej legislatívy,
• prax v ekonomickej oblasti aspoň 3 roky,
• praktické skúsenosti s vedením účtovnej agendy a / alebo skladového hospodárstva výhodou,
• znalosť anglického jazyka na úrovni B2,
• pokročilá úroveň práce s PC (Word, Excel),
• aktívny vodič.
• Samostatný, spoľahlivý a zodpovedný typ s dobrými organizačnými a komunikačnými schopnosťami.

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Scherfelova 1376/4
05801 Poprad