Kuchár/-ka – vedúci stravovacej prevádzky v súkromnej spojenej škole Krásne Sady

NOVIDEA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mlynica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiacOdmeny do výšky 200 EUR – podľa presne stanovených kritérií
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za hospodársku, ekonomickú a prevádzkovú stránku stravovacieho úseku v podmienkach súkromnej spojenej školy (MŠ a 1. stupeň ZŠ), t.j. :
• príprava menu, t.j. každodenné varenie obedov a príprava jedla na desiatu a olovrant,
• normovanie jedál, zodpovednosť za dodržiavanie receptúr a technológií pri príprave jedál, za ich výživovú a energetickú hodnotu, ich pestrosť pri príprave jedálnych lístkov pre 60 stravníkov,
• zabezpečenie dennej prevádzky kuchyne, t.j. príprava stravy, zodpovednosť za presné dodržiavanie receptúr, kvality a množstva použitých surovín a za kvalitu podávaných jedál,
• zodpovednosť za správnu technológiu pri príprave diét, rozpočtových noriem, kalkulácií stravy
• zodpovednosť za dodržiavanie hygienických podmienok v stravovacej prevádzke a v skladoch potravín v zmysle platnej legislatívy,
• materiálno-technické zabezpečenie stravovacej prevádzky,
• skladové hospodárstvo (zásobovanie skladov tovarom: objednávky, príjem, výdaj tovaru zo skladu, hmotná zodpovednosť, vykonávanie pravidelných inventúr skladových zásob, dodržiavanie podmienok skladovania tovaru, sledovanie zásob a ekonomické narábanie so surovinami),
• zabezpečovanie prevádzky schopnosti strojového zariadenia,
• zaznamenávanie počtu stravníkov a odovzdávanie podkladov pre následnú fakturáciu
• sledovanie čerpania limitu stravnej jednotky (denne),
• vypracovanie mesačnej, štvrťročnej, polročnej a ročnej závierky hospodárenia stravovacieho úseku
• perspektívne aj riadenie a kontrola podriadených, koordinovanie ich činností pri príprave jedál a dodržiavaní ich kvality

• Stabilné zamestnanie a práca v kolektíve angažovaných ľudí, ktorí vyznávajú hodnoty zdravého životného štýlu a trvalo udržateľného rozvoja,
• samostatná práca, v budúcnosti aj perspektíva riadenia malého kolektívu.

• Motivačný list a profesijný životopis pošlite na e-mailovú adresu adresu agentúry novidea@novidea.sk.
• V sprievodnom texte uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona 18/2018 Z.z. a presný názov pozície.
• Po vyhodnotení prihlášok budeme prihlásených kandidátov informovať o ďalšom postupe.
• Upozornenie: Ak ste od nás nedostali žiadnu odpoveď, prosím pozrite sa aj do záložky nevyžiadanej pošty (SPAM), alebo si pridajte si našu adresu novidea@novidea.sk do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné vzdelávacie organizácie

• Naším klientom je spoločnosť Krásne Sady - servisná a prevádzková, a.s., ktorá je zriaďovateľom súkromného vzdelávacieho Zariadenia lesnej pedagogiky.
• Zariadenie lesnej pedagogiky sa venuje tvorbe a realizácii zábavno-vzdelávacích programov pre školské kolektívy aj pre širokú verejnosť, v ktorých sa zážitkovou formou prepájajú rôzne vzdelávacie oblasti s prírodou.
• V areáli zariadenia sa nachádza elokované pracovisko Súkromnej spojenej školy v Poprade- základná škola a súkromná materská škola, k dispozícii majú plne vybavenú kuchyňu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár

• SOU/ SŠ – v odbore kuchár,
• podmienkou je prax v odbore,
• znalosť zákonov súvisiacich s oblasťou stravovania, hygieny potravín, epidemiologických predpisov, hygienických predpisov, normovaní stravy, HACCP
• znalosti v súlade s poznatkami zdravej výživy, znalosti v dodržiavaní správnej
• technológie pri príprave diét, schopnosti vedenia rozpočtových noriem a kalkulácii stravy,
• schopnosť pripravovať zdravú a vyváženú stravu pre deti,
• ovládanie programu na riadenie stravovacej prevádzky,
• ovládanie programu SOFT GL výhodou.
• Zodpovedný, samostatný a spoľahlivý kandidát so zmyslom pre poriadok a čistotu, s precíznym prístupom k práci, s dobrými komunikačnými a organizačnými schopnosťami a s autentickým vzťahom ku deťom.

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Scherfelova 1376/4
05801 Poprad