Pridať inzerát

Specialista pre EMS

Nové Fitness, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 2 400 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 1.8.2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Bavia Vás nové trendy fitness? Máte obchodného ducha? Máme pre Vás príležitosť!

Čo Vás čaká:
- Cieľom Vašej práce bude predaj prístroja pre elektrickú stimuláciu svalov (EMS) Miha Bodytec. https://www.novefitness.cz/fitness-vybaveni/ems-trenink/
- Budete pracovať v spoločnosti so 17-ročnou tradíciou, ktorá je lídrom medzi dodávateľmi profesionálneho vybavenia fitness centier.
- 2 dni v týždni budete v kancelárii a budete si dohadovať schôdzky a pripravovať ponuky.
- 3 dni v týždni budete na cestách po Slovensku a budete potencionálnym záujemcom predstavovať EMS tréning a jeho benefity.

Čo očakávame:
- Osobnosť, ktorá verí technológii EMS.
- Prezentačné a komunikačné schopnosti.
- Schopnosť dohodnúť si schôdzku po telefóne.
- Vodičský preukaz skupiny B.

Čo ponúkame:
- Flexibilnú pracovnú dobu.
- Výkonnostnú mzdu vo výške 1.500,- až 3.000,- EUR mesačne.
- Služobné auto a telefón.
- Odborné školenia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotníctvo, Fitness, Obchod, Služby

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Posláním společnosti Nové Fitness, s.r.o. je poskytovat takové služby a prodávat takové produkty, které zajistí našim zákazníkům ekonomickou úspěšnost a osobní spokojenost.
Od roku 2002 dodáváme našim zákazníkům kvalitní vybavení pro komerční, hotelová a firemní fitness centra a EMS studia. Poskytujeme know-how na vybudování a provozování fitness center a prvotřídní servis.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Komárovská 16
61700 Brno