Pridať inzerát

ČR, Praha: aplikační specialista SAP (farmaceutická výroba)

NOVAVAX CZ a.s.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 70 000 - 80 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Plánujete relokaci do ČR a hledáte práci?

Nabízíme novou pozici s příležitostí podílet se na rozjezdu a vylepšování procesů podporujících výrobu našich vakcín.

Hlavní náplní práce bude zejména:

  • spoluúčast na implementaci ERP systému SAP, správa Master Dat a podpora systémových uživatelů (2nd level)
  • spolupráce na tvorbě dokumentace (validace, manuály apod.)
  • vedení dalších IT projektů, podílení se na zadávání modifikací systému, testování nových procesů a příprava testovacích scénářů
  • školení IT personálu a uživatelů ostatních oddělení, jejich další podpora

Náš ideální kandidát má:

  • znalost modulu QM, PP nebo FI systému SAP
  • praktické zkušenosti s implementací a podporou systému SAP
  • pokročilou znalost MS Office
  • základní povědomí o podnikové ekonomice a zkušenost z výrobního závodu
  • AJ na komunikativní úrovni

Svým pracovníkům nabízíme:

  • nadstandardní mzdové ohodnocení
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • příspěvek na dopravu nebo možnost využití svozového autobusu z/do Prahy (Želivského, Eden, Chodov), Uhříněvsi a Říčan
  • zvýhodněné firemní stravování (jídelna v areálu firmy, každý den výběr ze tří velmi kvalitních jídel)
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick-dny
  • fyzioterapii a možnost využití firemní tělocvičny

Nástup je možný ihned.

Těšíme se na Vaše reakce a případné osobní setkání s Vámi!

Máte pocit, že tato pozice není úplně pro Vás, ale chtěli byste u nás pracovat? Podívejte se na naše webové stránky www.novavax.cz s nabídkou aktuálně volných pracovních pozic, které pravidelně aktualizujeme!

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Adresa společnosti

Bohumil 138
Jevany