Pridať inzerát

Servisný technik pre záhradnú techniku

NOVÁTOR spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trolejbusová 2, Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiac13. plat, bonusy, odmeny
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie opráv záhradných strojov a náradia, motorové píly, krovinorezy, kosačky. Príjem a výdaj strojov v servise záhradnej, lesnej a poľnohospodárskej techniky, inštalácia a servis robotických kosačiek.

-práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti,
-práca v autorizovanom servise s dlhoročnou tradíciou,
-mladý kolektív,
-rôznorodá pracovná náplň,
-profesný rozvoj, pravidelné školenia, certifikáty
-zamestnanecké zľavy
-osobný automobil
-možnosť ubytovania

Do nášho servisu záhradnej a poľnohospodárskej techniky v Košiciach hľadáme nového kolegu na pozíciu servisný technik pre výrobky svetových značiek ako napr. Husqvarna, Stihl a pod. Hlavná náplň práce je oprava malej techniky, vytváranie zákaziek v internom systéme, vyhľadávanie dielov, administrácia spojená s priebežnou kalkuláciou opráv, komunikácia so zákazníkom počas priebehu opráv, návrh inštalácie a inštalácia robotických kosačiek a ich drobné opravy. Nástup ASAP

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

technické myslenie, chuť vzdelávať sa, počítačové znalosti, samostatnosť, zodpovednosť, presnosť, dôslednosť, schopnosť učiť sa, pozitívny vzťah k práci,

Firma s 31 ročnou históriou zaoberajúca sa predajom a servisom záhradnej, lesnej a poľnohospodárskej techniky renomovaných značiek.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov